Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/ fiúk! Ha egy éjszakás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/ fiúk! Ha egy éjszakás kalandot akartok mit csináltok?

Figyelt kérdés

Akár ismeretlent szedtek fel akár egy barátoddal bújsz össze.. Mit csináltok egy szórakozó helyen pl. vagy bárhol máshol? Hogy öltözködtök? Hogy viselkedtek? Hogy adjátok a tudomására a másik félnek hogy mi a szándékotok? Lányok ti mit csináltok hogy a férfiak ezt olvassák és közeledjenek?


Kort nemet írjatok légyszi a hozzászólásokhoz. Köszi!



2019. ápr. 24. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

Nem kell ribizlisen öltöznöm szajhásan viselkednem ez miatt

Mindig lesz úgy is valaki aki be próbálkozik

És az esetek túlnyomó többségében nem azért jönnek le a patáik hogy a Nagy ŐT találják meg.. Persze, érre is van kivétel.

Egyszerű ha be jön nekem is a srác

Meg kérdezem tőle hogy van e nála óvszer és egy friss e.ü. papír hogy nem nemibeteg és ezt fel is tudja nekem mutatni akkor mehetünk Szobára..


25N

2019. ápr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem azért jönnek le a pasik *
2019. ápr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Soha nem akartam egyéjszakás kalandot. Volt egy ami csak annak indult, de egyre több tali lett belőle. :)


22L

2019. ápr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!