Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 21 éves lány létemre miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves lány létemre miért nincs kedvem a szexhez?

Figyelt kérdés
Attól függletlenül, hogy sosem volt hüvelyi orgazmusom, nagyon szerettem szexelni mindig is. Most viszont hiába van friss, 9 hónapos kapcsolatom, 1-2 hónapja egyszerűen semmi kedvem a szexhez, pedig nagyon ügyes a párom, mindig imádtam vele lenni. Nem tudom, miért van ez, pár hónapja még naponta többször masztiztam, már arra sem emlékszem, mikor nyúltam magamhoz utoljára.
2019. ápr. 24. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert gond van a kapcsolatodal,ellaposodott,megszokottság, fiatal vagy, újdonságra vágysz, teljesen megértelek. Ennyi idősen még élni kell, nem leragadni.
2019. ápr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló a helyzet.

Bár nekem nincs párkapcsolatom.

Régebben napi rendszerességgel szükségem volt a masztira. Mostanában ha van két hetente egyszer valami akkor sokat mondok.

Mondjuk az életvitelem változott szóval valószínűleg nálam az lesz a ludas.

Most kezdek kicsit helyrerázódni.

Nálad nem történt változás?

2019. ápr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi érdemleges változás.
2019. ápr. 24. 20:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Depresszió?
2019. ápr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Illetve 4 hónapja új fogamzásgátlót használok, mert a régitől már rosszul voltam, nem tudom, hogy ez befolyásol-e bármit.
2019. ápr. 24. 20:39
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

A fogamzásgátlók nagy része libidó csökkenést okoz. Nálam is volt ilyen. Annahagytam a szedeset, helyreállt a vagy.

Pajzsmirigy alulmukodes is okozhat olyat, hogy nem kívánod a szexet. Ez egy vervetelbol kiderul.

2019. ápr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Örülj neki! Egy gonddal kevesebb!

Nálam is ez a helyzet csupán annyi különbséggel hogy 40 éves koromtól kezdődött ez az érzés és először furcsa volt de most már örülök neki mert több időm jut más dolgokra.

2019. ápr. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló lehet az oka
2019. ápr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%

Ezért nem értem miért kell szedni ezt a mérget?!

Ha még el is veszi a kedvedet a dugástól akkor biztos nem is fogsz dugni tehát kétszeresen is véd!😃

2019. ápr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!