Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak/nok volt mar valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak/nok volt mar valakinek tapasztalata ahol a ferfi az anyat es a lanyat is dugta?

Figyelt kérdés
nem feltetlen egyszerre. Hogy alakult ki a kapcsolat ?
2019. ápr. 24. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Erről csak álmodozok de ott egyszerre mind kettő megvolt!

Komolyan azert az milyen szerencsés akinek megvolt !!

2019. ápr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen de nem egy idoben.

Egyetemen megdugtam egy csajt nemreg pedig volt egy szexkapcsolatom egy hazas novel akinel lattam a csaladi kepeket es kiderult hogy az o lanya(nyilvan nem mondtam el neki hogy kozelebbrol is mrgismertem)

Az anyukahoz azota is van hogy jarok ha a ferje sokaig marad kulfoldon

2019. ápr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nekem összejön mert az anya már sikerült de akkor a lánya már férjnél volt viszont mostanra elvált tőle mert megcsalta nem egyszer és hamarosan kimondják a vállást de már érdeklődünk egymás iránt. Én már szerelmes vagyok belé mert nagyon szép csaj és még a huszas évei elején jár. Az édesannyával jó kapcsolatban vagyok így elég sok mindent tudok a lányáról ő meg mesél rólam a lányának. 4 évig egy munkahelyen dolgoztunk és rengeteget beszélgettünk mindenféléről.
2019. ápr. 25. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
összejöttem anyukával, aztán kisidő múlva összeköltöztünk, velünk lakott a lánya is aki hát mondjuk úgy kíváncsi természet volt és kipróbált új dolgokat. de már kirepült csak pár évig laktunk egy fészekben.
2020. ápr. 21. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!