Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, titeket mennyire zavar,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket mennyire zavar, ha borostás a lány lába és puncija szex előtt?

Figyelt kérdés
Pl. random szex előtt, amikor nincs idő rákészülni...
2019. ápr. 24. 22:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem igénytelenség. Én sokat sportolok, ezért pár naponta borotválom a hónaljam, mellkasom, zacsekom, hogy ne büdösödjön az izzadságtól, ne dörzsöljön, ne szúrjon. Ha én meg tudom csinálni, akkor egy nő is képes rá. Két órán át sminkeli magát, de tíz percet nem képes szőrtelenítéssel tölteni? Nem a szőr ellen vagyok, volt már dolgom gyönyörűen karbantartott, ápolt intim bozonttal is, de a borosta szimplán igénytelen.
2019. ápr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
47%

Vigyázz ezzel a kapcsolódással miszerint ahol szőr van ott bűz van.

Egyszer ilyet én is írtam hogy azért epilálom magamat mert a szőr miatt nehezebben szárad a bőr és a baktériumok jobban megtapadnak rajta így a szag is jobban érződik meghát nem az őskorban élünk tudunk ruhával is védekezni a hideg ellen.

Szóval jött a sok okos és emiatt nekem támadt!

2019. ápr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!