Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, titeket nem zavar, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, titeket nem zavar, ha a párotoknak szőrös a teste?

Figyelt kérdés
16-20 éves csajok, titeket nem zavar, ha a párotok teste (pl. hasán, hónalján, nemi szervén) szőrös? Sajnos úgy látom, hogy a mai csajok egyre jobban elvárják a párjuktól, hogy szőrtelenítsék magukat. Ti is elvárnátok, vagy esetleg elfogadjátok, vagy kedvelitek, ha a párotok teste szőrös? Kort is légyszi.

2019. márc. 14. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Én 22 vagyok és undorodom a szőrtől, szóval nem is az hogy elvárom, de egy fekete szőrrel rendelkező majommal nem jönnék össze. Igaz, én biszex vagyok ami jobban hajlik a leszbikusság felé, szóval talán az én válaszom annyira nem releváns...
2019. márc. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Én 21 vagyok, és rosszul vagyok a csupasz pasiktól. Ha a hónalját borotválja az nem érdekel, de máshol inkább ne.
2019. márc. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%

Jó persze a nemiszerv és hónalj szőr borotválás az praktikus pl. a hónalj borotválás az alap. De, hogy a máshonnan leszedje a szőrt azt inkább ne, egy fiú/férfi attól fiú/férfi, hogy szőrös. Én szeretem a barátomon, hogy szőrös a lába kicsit a hasa alja szerintem ez sexy. Az egy másik téma, hogy a nemiszervről miért érdemes leszedni de ott ha nincs azt jobban preferálom már csak sex szempontjából is kényelmesebb nekem, ahogy gondolom neki is ha én szedem le.

16/L

2019. márc. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok lány azért nem válaszol,mert a negatív választ lepontozzák, leszólják. Én szőrös srácként azt tapasztalom, hogy a többségüknek nem tetszik. Nem is kizáró ok,viszont eddig szinte minden barátnőm rábeszélt a szőrtelenítésre,legalább nyáron. F.
2019. márc. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Hónalj, nemiszerv legyen csupasz. Máshol viszont ne! 1 kivétel van, a nyak-váll-hát kombó, az ronda, ha ott szőrös, de ott se borotválja, gyanta inkább. Mellkas, has, kéz, láb viszont legyen szőrös.
2019. márc. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Honalj, nemiszerv legyen borotvalva. A tobbi nem muszájm
2019. márc. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Én szeretem a szőrös a férfiakat, viszont azokat a (főleg fiatal) lányokat is megértem, akik a csupaszra szavaznak. Hogy miért? Mert oké, egy érett (ha nem is izmos de) erős, felnőtt férfitesten izgató a szőr, de egy 60 kilós, 16-22 éves fiú vézna testén inkább taszító és igénytelen hatású (ezzel nem lenézni akarom őket), nekik inkább a csupasz áll valamivel jobban. Szerintem.

23L

2019. márc. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az idősebb pasikon is a csupasz nemiszerv szexybb. Ha ezen múlik, hogy férfias-e, az gáz...
2019. márc. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
10%

Imádom a szőrös pasikat!!! Felizgat.

17L

2019. márc. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha valaki összejön valakivel, és nem tetszik neki a teste, akor vagy megmondja, hogy változni tudjon, vagy szenved, vagy szakít.


Ha nem változik, és szenved, akkor magára vessen.

2019. márc. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!