Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltetek már ruhában?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek már ruhában? Milyen érzés? Srácok, így ti is el tudtok élvezni?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 24. 23:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, el tudtam.
2019. ápr. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen pár alkalommal, és eltudtam én is élvezni és a bnőm is
2019. ápr. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Hogyne. Éjszaka a parkban félrehúztam a bugyit és beleültem a pasimba. Ilyen helyeken nem fogunk meztelenre vetkőzni.
2019. ápr. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hogy a fenébe ne tettem volna már? Igen, el.
2019. ápr. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Magyarázza már nekem el vki, h hogyan lehet ruhában dugni?

18/lány

2019. ápr. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy hogyan? Ugyanúgy, mint ruha nélkül. Még lovaglóban is lehet. A férfinek slicc le, a lánynak combközépig nadrágot letolva, békaügetéses lovaglópózban. Semmi teljesíthetetlen. Misszionáriusban ugyanígy, lábakat a nyakba felhúzva, nem kell hozzá sok problémamegoldó képesség.
2019. ápr. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Most az a kérdés amire többen válaszoltak, hogy csak alul csináltak maguknak szabad területet s rendesen dugtak? Vagy konkrétan a "ruhás szex", amikor nem történik behatolás?
2019. ápr. 25. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kihomboltam a gatyam es leszopott a baratnom

De volt olyan is hogy strandon felre vonultunm es ott csak felre huztuk picit nem kell levetkozni hogy jo legyen

2019. ápr. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%

#7 Az nem szex, csak játszadozás.

Ruhás szex az, amikor bármilyen ruhadarab levétele nélkül történik a szex. Még a bugyit sem kell lehúzni, elég csak a lány részéről a nadrágot combközépig húzni, mint írtam (szoknya esetén pedig még ennyi sem!) míg a másik fél részéről csak a slicc jelenti a "vetkőzést".

2019. ápr. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :), de én konkrétan arra gondoltam, hogy behatolás nélküli szex. Tehát, ruhán keresztüli kényeztetés. Ennél jobban nem tudom elmagyarázni :D
2019. ápr. 25. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!