Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Szerintetek mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domi-nika kérdése:

Férfiak! Szerintetek mennyi az ideális partnerszám a nőknél h ne tünjenek se ribizlinek, se egy szűz lánynak?

Figyelt kérdés
1-10ig 25 évesen az sok?

2019. ápr. 25. 06:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem ezen fog múlni.
2019. ápr. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Nàlam nincs ilyen. Nem a szexuàlis partnere alapjàn ítélem meg a nőket.


Ha lefeküdt 10 pasival, tisztességesen, az nem gàz. Ha lefeküdt 2-vel úgy, hogy az egyik a szeretője volt, akkor ribizli....


Én liberàlis vagyok, tehàt így vélekedem.

2019. ápr. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
1 xd
2019. ápr. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Ma már a korosztály figyelembe vétele nélkül 12-nek kell lenni minimum. Férfiaknál minimum 20.
2019. ápr. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Van olyan női barátom akivel jóban vagyunk és nem tartom "ribizlinek" még úgy sem, hogy 20 évesen már 20 fölött járt anno. Szerintem nem ettől lesz valaki könnyűvérű, amúgy sincs közöm a szexuális életéhez addig amíg éppen nem velem szexel. Sokkal inkább beleszámít a viselkedése.
2019. ápr. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Amennyit a nő annak érez. Attól még hogy egy nő nem talál magának megfelelő párt így szingliként kiéli a testi vágyait semmivel nem rosszabb mint egy pasi. Én sosem érdeklődöm azután, hogy hány pasival volt előttem, jobban érdekel az hogy most épp velem van :) 29/F
2019. ápr. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
kb 10 hogy legyen rutinja is.
2019. ápr. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%

Erre nincs statisztika,előírás!

Nincs leírva sehol!

Szerintem nem sok.

A minap hallottam egy beszélgetést két 15 éves lány között.

Az rgyikük 14 éves korában veszítette el a szúzességét,és azóta kb 20 partnerrel volt.

17-50 éves korúakkal.

Barátnője kérdezi 20 val? A lány meg csak ennyire emlékszem.


Na kéremszépen. Akkor mi a sok?

Szerencsére nem ez a megszokott de vannak kivételek!

A lányok szerencsére nem ilyenek normál esetben ebben a korban.

2019. ápr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából max 6. Ha efelett van valamiért azt érzem, gyakran váltogatta a partnereit, vagy nem volt képes hosszabb kapcsolatokra.
2019. ápr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de aki 15 éves korára 20 pasival volt, annak mit csinálnak a szülei? mennyire figyelnek a gyerekükre?
2019. ápr. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!