Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok elmenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elmenni szopástól és a kezétől?

Figyelt kérdés

2 éves kapcsolatom van és még egyszer nem tudtam elmenni szopástól és a kezetol. Szexnel kb 30-35 perc míg elmegyek. Létezik, hogy a sok önkielégítés miatt teljesen hozzászokott a peniszem a kezemhez? Másnak volt mar ilyen?

18/F



2019. ápr. 25. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Le kellene állnod a sok veréssel amig visszaáll a normális érzékenység.
2019. ápr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen

Nagy lett az ingerküszöböd.

30-35 perc aktus teljesen normális

25n

2019. ápr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ugyanakkor simogasd, tapogasd a lányt is!

Kevesebbet maszturbálj, hiszen van párod!

F.

2019. ápr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előttem szólóknak igazuk van a túl sok masztival kapcsolatban. Annyit tennék hozzá, hogy van olyan lány aki elég rosszul cumizik és kézimunkázik, nekem is volt ilyen barátnőm, aki csak kínkeservesen tudott lövésig eljuttatni. Már kezdtem kételkedni magamban, ezért elmentem egy prostihoz, aki a feladatot néhány perc alatt elvégezte, először szájjal, aztán kézzel. Lehet nálatok ez is közrejátszhat...
2019. ápr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szavakkal, de ha szükséges kézzel irányítsad a lányt. Mondd meg neki, mit, hogyan csináljon, hogy neked jó legyen. Ne idegesen szólj rá, mert elmegy a kedve és lemond rólad. Lehet, ő azt hiszi, hogy jól csinálja, de neked más elvárásaid vannak. Ezeket kérjed tőle.
2019. ápr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Valahogy alig érzem. Hiaba mondom, hogy kicsit szűkebben csinálja. Nem érzem azt az ingert amitől elmennék.
2019. ápr. 25. 23:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos az agyadban van a baj ! Nem tudsz ráhangolódni ! Ennyi !
2019. ápr. 26. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!