Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik oldalt ajánljátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik oldalt ajánljátok netes ismerkedésre?

Figyelt kérdés
úgy néz ki végre lesz itthon egy szabad hétvégém amit szeretnék jól eltölteni természetesen egy lány társaságában valószínűleg hosszú kapcsolat nem alakulhat ki a munkám miatt ugyanis hónapokig nem leszek itthon újból. Tehát egyszeri alkalmat keresek nyilván a szexkapcsolattól sem távolodom, nézegettem pl a roszlányok.hu-t, de az nekem mű lenne és megalázó ettől azért spontánabb, érzékibb kapcsolatot keresek melyik oldalt ajánlnátok?

2019. ápr. 27. 19:25
 1/5 A kérdező kommentje:
23F
2019. ápr. 27. 19:27
 2/5 anonim ***** válasza:
Szóval dugni akarsz,de túl sóher vagy hozzá...
2019. ápr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem nem egészen, habár egyáltalán nem lenne ellenemre a szex de inkább próbálnék ismerkedni, minthogy elmegyek fizetek lelépek és csá, ez nekem valahogy nem jön be de pl ha találkozok egy lánnyal iszogatunk elvagyunk még ha szex nincs is vagy esetleg csak petting de legalább egy új emberrel töltöm a napom/hétvégém ez izgalmas és izgat is minthogy, előre tudom mi történik és ki tudja, hányadik lennék azon a napon na ez gusztustalan nem kérek belőle köszi.
2019. ápr. 27. 19:40
 4/5 anonim ***** válasza:
tinder
2019. ápr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tinder, GoldenGate, Eropolis, stb.

De akár itt is ismerkedhetsz.

2023. febr. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!