Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen jó időben a csajokban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen jó időben a csajokban is megindul valami hogy több lehetőség van interneten ismerkedésre, mint pl télen?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 25. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Ha jo ido van, az tobbnyire a szabadba hivogassa az embert, nem a netre. Nem gondolod? Ha jobido van, epp hogy kint ismerkednek, es nem a net elott kulsolnak. Menj ki te is focizni szerintem.
2018. ápr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, a legtöbb ember télen egy kicsit jobban magába fordul. Ott a hideg, a rossz idő, nem járunk ki annyira, hamarabb is sötétedik, így egy kicsit néha zárkózottabbak leszünk lelkileg is. Plusz ott vannak az ünnepek, gyakran inkább a családunkkal vagyunk és lehet, hogy a szinglik ilyenkor kevesebbet foglalkoznak a társkereséssel.

Aztán persze jön megint a tavasz, nemcsak a természet, hanem egy kicsit mi is megújulunk lelkileg. Szerintem sokat számít a jó idő, ilyenkor az ember is nyitottabb mások felé, jobb kedve van, nem úgy mint télen, amikor már 2-3 hónapja csak a rossz idő megy és egyre gyakrabban sötétedik.

2018. ápr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*hamarabb sötétedik.
2018. ápr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!