Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy viszonyultok az ilyesféle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viszonyultok az ilyesféle csókolózáshoz?

Figyelt kérdés
Lányként írom. Én eddig a teljes ellentétéhez szoktam hozzá: puha, izgalmas, változatos. De a másik illető szorosan bekapja az egész számat, és néhányszor kicsit megijedtem, mert én abba akartam hagyni, de nem engedett el. Fantáziátlan, mert ennyire lefogott szájjal maximum csak a nyelvemet tudom mozgatni. Egyelőre nem tettem szóvá, várok még. Most már hozzá szoktam, de eszembe jut az előző, vele mennyivel izgatóbb, lazább és túlfűtöttebb volt csókolózni. Na mindegy, ne szidjatok le, csak érdekel, ti hogyan szeretitek.

2019. ápr. 27. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, nekem egyből elmenne a kedvem a csókolózástól is ha ilyet tapasztalnék.

Én azt szeretem ha csak finoman egymáshoz ér a szánk, és úgy csókolózunk a párommal. Esetleg egymás nyelvével is lassan vagy közepesebb tempóban "játszunk". De sose kapta be a számat, nem is értem mi vezérli azt aki ilyet csinál :D

2019. ápr. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csak nagyon lassan szeretem.
2019. ápr. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lassan és finoman szeretem amikor a nyelvünk csatákat vív. Romantikus dolog a csókolózás néha pár perc után szakadunk csak el egymástól. De azért az, hogy az egész szádat bekapja:D nem hangzik valami izginek
2019. ápr. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!