Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan elégíthetem még ki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sögillyé kérdése:

Hogyan elégíthetem még ki a barátnőmet ha nincs hüvelyi orgazmusa?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy a barátnőmnek nem nagyon van hüvelyi orgazmusa, csak csikló alapú, ezért általában úgy "szexelünk", hogy én előbb őt ujjal kielégítem, izgatom a csiklóját és utána jön az igazi szex. A szex alatt is érez valamit, de azt mondta, hogy sose volt még hüvely alapú orgazmusa. Mit tudnátok javasolni, hogy a szex részét jobban feltudjam neki dobni? Az jutott eszembe, hogy olyan pózban is kipróbálhatnánk ahol szex közben tudom kézzel izgatni neki a csiklóját. Esetleg valami más tanács? Fiúk és lányok is segíthetnek! :)

2019. ápr. 28. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

A nők nagy részének soha sincs hüvelyi orgazmusa. Nekem kétszer volt, pedig 31 éves vagyok :/

A lényeg, hogy te mindent megteszel, hogy párodnak is jó legyen, és ez a legfontosabb!

2019. ápr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sok pózban tudod közben izgatni a csiklóját. Pl. kutyapózban, hogy mindketten térdeltek, így minden akadály nélkül levándorolhat a kezed a melléről, vagy akár fordított lovagló póz, kanál-póz..
2019. ápr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben ha nem élvez el akkor szex után elégíteném csak ki kézzel.

A nők egy részénél (nálam is) úgy van hogy orgazmus után már nem sokat érez a szexből, és lehet hogy ez a baj. Jobban élvezné szerintem ha előbb szex, aztán a kezed. :)

2019. ápr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A hüvelyben egyébként nem sok idegvégződés található, kevésbé érzékeny mint pl a csikló. Lovaglópózban is tudod izgatni a csiklóját, az egy picit intimebb mint a kutya, de az is jó ilyen célra is.

Orgazmus után én sem érzek sokmindent szex közben, néha kicsit érzékeny is. Valóban, ahogy előttem írták, utána lehet hogy jobb lenne kielégtened őt.

2019. ápr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy próbát megérne, ha előtte ujjat csak a határig vinnéd, és az orgazmus után abbahagynád (nyilván ezt meg kell vele beszélni). Aztán mondjuk lovagló póz, ott jól tudod ingerelni a csiklóját, nem csak kézzel, hanem már a pózmiatt a szeméremcsont is. Hátha így el tud menni közben is. Ha mégsem, utána még mindig visszatérhetsz rá.
2019. ápr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen orgazmus után nem érzunk belőle annyit de én úgy felizgulok hogy már az elején elmegyek, de sosem volt még nekem sem hüvelyi csak csikló orgazmusom.
2019. ápr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kinyalod a barátnődet és akkor elélvez. Esetleg kézzel izgatod a csiklót. Menni fog.
2019. ápr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én pont, hogy csak akkor tudom élvezni az aktust, ha kielégítettek előtte. Ha nem volt orgazmusom, szar az egész. (Én se nagyon tudok hüvelyi orgazmust. Talán 3x volt a 30 évem alatt...)
2019. ápr. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha a pasinak megvolt a szex, akkor meg ő lazul el, lehet már nincs kedve kézimunkázni. Persze ki lehet próbálni, hogy csak izgatni az elején hogy még ne legyen orgazmus, de ha menet közben is csak a csiklót izgatod lehet akkor se lesz hüvelyi.


Nekem sem volt még hüvelyi orgazmusom, viszont szemezek az intimtornával. Esetleg valakinek bejött?

2019. máj. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, kipróbáltad valamelyik javaslatot?
2019. máj. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!