Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért zavarja a barátnőmet az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a barátnőmet az hogy nem volt még barátnőm, de nem vagyok már szűz?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, eddig összesen csak 4 alkalmim volt. Ő az első barátnőm, és szóba jött ez a téma, és nem nagyon tetszett neki.

Miért olyan nagy baj ez?

Szerintem 4 lány nem olyan sok, ráadásul mindegyikőjük, rendes volt, szóval nem ilyen mellkirakós ri bancok voltak.


Ő is több fiúval volt már, de ez engem nem zavar, az a lényeg szerintem h amíg együtt vagyunk addig ne legyen más.


Lányok, ez tényleg olyan nagy gond?


2019. ápr. 3. 20:20
 1/6 anonim válasza:

Nem... Suerinzem ő inkább azon aggódik, hogy most is becsúsuhat egy-egy alkalmi...


Amúgy én nem mondtam volna meg, hogy nem jártál velük. Oké fő az őszinteség, de na... Ebben mindenki hazudik.

2019. ápr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Az zavarja, hogy nem volt még barátnőd, illetve a másik baj, hogy 4 lány nem olyan sok. A nőknek az kell, aki más nőknek is kell, tehát akinek minél több nő megvolt előttük.
2019. ápr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

A lányok mindenen aggódnak.. ennek főként az az oka, hogy nem az számít mit mondasz nekik.. hanem ők következtetnek a múltbéli cselekedeteid alapján arra, hogy a jövőben miként fogsz cselekedni..

igazából ez szörnyű, de ez van sajna.

2019. ápr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán azt a következtetést vonja le ebből, hogy őt sem tartod meg barátnőnek, s attól fél miután meglesz, otthagyod.
2019. ápr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet az nem tetszik neki, hogy alkalmid volt..
2019. ápr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Talán azt a következtetést vonja le ebből, hogy őt sem tartod meg barátnőnek, s attól fél miután meglesz, otthagyod."


Ez igy van. Bizonyitsd be neki, hogy nem igy van. Feltéve, ha őt tényleg nem alkalmi partnernek szeretnéd.

2019. ápr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!