Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért passzívak a negyvenes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért passzívak a negyvenes nők az ágyban?

Figyelt kérdés

Kérdésem hölgyeknek:

Mi annak az oka, hogy a hölgyek kedvelik ha erotikus masszázst kapnak, kényeztetik őket, maszírozzák, viszonozni viszont nem igazán van kedvük. Én ezt tapasztalom a negyven feletti hölgyeknél. Néha úgy tűnik nekem, a sex ebben a korban a nőknek: "csinálja a pasi, hogy nekem jó legyen" !

Ez általános? Vagy csak én fogtam ki?



2019. ápr. 29. 13:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem gondolom, hogy azok, sőt! Kifogtad.
2019. ápr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Te kezdeményezed vagy te akarod megmaszírozni vagy a nő mondja, hogy maszírozd?

Ha te csinálod magadtól, és a nő nem viszonozza akkor szólj, hogy te is igényled különben honnan tudja, és mivel ő nem kérte, hogy maszírozd nem is fogja magától viszonozni, mert minek...

Ha viszont konkrétan ő kéri az más.

2019. ápr. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%

Ne várd masszírozás után hogy neked esen ő is mert elgyengűl.

Órákkal is így vagyok ha előbb kapom én akkor nincs lelki erőm viszonozni. Szóval Inkább én kezdem. Hogy aztán kedvemre kéjelegjek a Férfi kezei alatt

25N

2019. ápr. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Lehet hogy kifogtam. De ha megkérem akkor is elég röviden elintézi?

Még ifjonc koromban is volt több ilyen tapasztalatom. Persze volt kivétel is.

2019. ápr. 29. 13:54
 5/14 anonim ***** válasza:
59%

Van igazság abban ami írsz, de rosszul köz3líted meg a dolgot, attól hogy "csinálja a pasi hogy nekem jó legyen" kicsit árnyaltabb a kérdés😀


Először " mindenkinek személyfüggő a szexualitás és nem korfüggő" szakzsargont bizonyára ismered , és ez nagyon is igaz, mondhatni "kifogtad".


Másodszor meglepődnèl ha tudnád 20-30 évvel ezelőtt mennyire más volt az élet, a közerkölcs, a randizási és szexuáli "tedd/ne tedd"-lista.


A mai 40-es nők nem abban a szexuális morállban nőttek fel mint a mai 20-on éves lányok pl.


Amikor ők voltak kislányok,illetve 10-en évesek még arra nevelték/tanították őket, hogy szemérmesebbek,rátartiabbak legyenek, nehezebben adják magukat, udvaroltassanak maguknak,az udvarlás alatt is viselkedjenek "rendes lány" módjára. Mivel a mai 40-es nők nagyszülei és az ő szüleik idejében még olyan más volt a világ, hogy 20-on évesen házasodtak a fiatalok, szóval ha pl.egy 20 éves srác udvarolt egy 20 éves lánynak akkor 1.azt többnyire "hivatalosan" kellett tennie, a családok tudtával, 2.voltak udvarlási illemszabályok, 3 nagy valószínűséggel házasság lett belőle.


Vagyis arra akarok kilyukadni, hogy a mai 40-es nőket még arra készítették fel, hogy az udvarlás,járás időszakában, azt közvetítsék hogy jó feleségek lesznek, ne azt hogy milyen jó nők és/vagy milyen perverzek.


Ebből a szempontból nehéz helyzetben van sok mai 40-es nő,mivel amit gyerekként,fiatalként tanítottak nekik azzal ma nem érnek semmit,nem tudnak mit kezdeni,sőt furcsának is tűnhet mivel homlokegyenest szembe megy a mai normákkal. Azt most ne taglaljuk hogy célra vezetőbbek-e a mai normák.


Szóval ők a hagyományos női szerepben nevelkedtek, ahol a férfi a "családfő" a szexben is,vagyis a férfinak illik előbb csinálnia mindent,a férfi "szolgálja ki magát" először,a nő "tisztességes nő" módjára, szendén viselkedjen az ágyban is


Végülis nem "csinálja a pasi hogy nekem jó legyen", hanem "csinálja a pasi, hogy NEKI jó legyen".


Hogy érdemben is tanácsoljak valamit: Legyél kezdeményező,irányító. Kérd meg hogy masszírozzon, jelezd hogy milyen kényeztetést szeretnél.

2019. ápr. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
8%
Mert már öregek, reumásak, nem bírnak mozogni.
2019. ápr. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igen, és ezt is tapasztalom. "Itt fáj - ott fáj"

De hát basszus: "40 és ANNYI"

Aki elmúlt negyven az már készül a nyudíjra? Ezt is tapsztalom. És nem csak a nőkön. Mi lesz 10 - 20 év múlva? Az a réteg, aki aktív akar maradni egyre inkább tűnike el legalább is számomra.

2019. ápr. 29. 14:25
 8/14 anonim ***** válasza:
15%
Na ez az oka amiért az idősebb pasik is inkább a 20-as maximum a 30-as csajokat keresik! Velük még lehet jókat döngetni!
2019. ápr. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Egyetértek. 30 évesen is dolgoztunk meg elfáradtunk.
2019. ápr. 29. 14:57
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kortól függ az aktivitás. Annyi lehet benne, hogy ennyi idős korra már eljut odáig a nő, hogy nem akar megfelelni és mer önző és kihasználó lenni, mint egy férfi. Szóval aktív, de azt csinál, amit akar, nem amit te akarsz.
2019. ápr. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!