Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha találkozunk, de csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha találkozunk, de csak szajjal elégítem ki az elég lesz neki?

Figyelt kérdés

Ma találkozunk, nem volt megbeszélve hogy szex lesz biztosan csak annyi, hogy csók meg ilyenek lehetnek-e? Mondom igen. De pont megjött..szerintetek annak is örülni fog , ha csak szájjal elégítem ki?

Nem szexeltünk még, csak ismerkedünk.


2019. ápr. 30. 06:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Persze hogy fog örülni. Mégis miért ne örülne? Ha készen álltok rá, mindketten és már ismeritek egymást, megbíztok egymásban akkor örülni fog. Én is örülnék ha tetszik a csaj belsőleg,külsőleg és már ismerjük azért egymást.
2019. ápr. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

1 ismerkedtek.. Akkor minek cuppansz rögtön a farkára

2 Nem kötelességed kielégíteni egy olyan embert akivel csak ismerkedési fázisban vagytok csak mert még van..

3 Nő vagy. Legyen már tartásod.


4 Ha szexkapcsolat céljából ismerkedtek akkor nem probléma.. de ha komolyabbra gondolsz szerintem ultra gáz olyan embert szopkodni aki még nem a párod....


25n

2019. ápr. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%

Úgy beszélsz, mintha kötelességed lenne kielégíteni azt a fiút.


Megértem, ha akarod, csak kicsit fura ez a helyzet. Nem attól leszel értékes, ha egyből odaadod magad valakinek. Ha neki nem tetszik így, az nembazt jelenti, hogy értéktelen vagy, hanem hogy szimplán nem illetek össze, ennyi.

2019. ápr. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
Egyetertek a 6:32vel. Raadasul igy, hogy te nem kapod cserébe...
2019. ápr. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nincs az a pasi, aki ne lenne így elégedett veled.
2019. ápr. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mikor lett kötelező a szex az első randin? 😳

Lehet, hogy túl régen randiztam? Én örültem, ha az első randi végén átkarolhattam és megcsókolhattam a lányt, de akkor manapság már elvárhatom, hogy le is szopjon? 😁

2019. ápr. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Csak mert azt kérdezte, hogy csók meg hasonlók lehetnek-e. Gondolom akkor akarna valamit én meg majd megmondom, hogy most akkor nem jó és félek leb*sz ,hogy akkor minek találkoztunk.
2019. ápr. 30. 11:21
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Félsz, hogy leb*sz és ezért inkább leszopod. Jó sok önbecsülésed lehet.
2019. ápr. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Minek találkoztok? Mondjuk, hogy randizzatok. Megismerjétek egymást, kialakuljon a vonzalom, élvezzétek egymás társaságát esetleg a végén legyen egy csók.
2019. ápr. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

De hülyeség előre megbeszélni...

És valóban, minek tennél olyat, ami neked nem éri meg, mert nem kapsz semmit? Gondolkodj már, mielőtt hülyét csinálsz magadból....

2019. ápr. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!