Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfianak az jó érzés ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfianak az jó érzés ha a hugycsőnyílásba "nyalogatnak" bele?

Figyelt kérdés
Sokan dugnak be oda szexuális segédeszközöket mert jó érzés, ha nyelvel ingerlik azt a részt az jó érzés nekik?
2019. ápr. 30. 13:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Van akinek igen!

Kérdező te lány vagy?

2019. ápr. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen 😊


Elnézést a szöveg hibájáért, sikerűlt félre írjam..

Férfiaknak*

2019. ápr. 30. 13:15
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nem vágyom ilyenre.
2019. ápr. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Még nem próbáltam, de nem rossz ötlet 😁
2019. ápr. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a rész a legérzékenyebb rész. Szóval igen, jó érzés, de az már nem ha valamit oda bedugnak. Inkább akkor nyelvel. :)
2019. ápr. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nem különösebben jön be.
2019. ápr. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem akarok beledugni oda semmit, részemről ez bizar kategória, csak hallottam már róla hogy vannak pasik akik magunak berakosgatnak oda ilyen dolgokat és hogy mennyire élvezik, és gondoltam ha ott a nyelvem hegyével kicsit "bemászok" akkor az jó érzés lehet, de teljesen random jött orális kielégítés közben, nen terveztem hogy ilyen fogok csinálni, csak hirtelen beleakadt a nyelvem és gondoltam kicsit beledugom ha lehet (nyilván csak a hegyével tudtam belenyaldosni egy kicsit)

Aztán féltem a reakciótol és a végén nem akartam rá konkrétan rákérdezni 😅 mert ha nem annyira jó érzés akkor máskor nem csinálnám, de nem panaszkodott

2019. ápr. 30. 14:13
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Bár egyènfūggő lehet a dolog, de szerintem ebben nincs semmi rossz ha ìgy csinálod.
2019. ápr. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem -ném mert izgató és ha ujal is csinálod!
2019. ápr. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kipróbálnám csak nincs aki megcsinálja
2021. aug. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!