Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jobb érzés ha a nő lenyeli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb érzés ha a nő lenyeli orál után? Számít egyáltalán a pasiknak?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 28. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

A pasiknak lehet.

A férfiaknak nem számít.

2019. ápr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, különösebben nem izgat

27F

2019. ápr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én sosem élveztem a barátnőm szájába, illetve az egyiknek egyszer, de ő kérte és kellemetlenül éreztem magam utána. Azóta mindig szólok,hogy mikor hagyja abba.
2019. ápr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem számiit
2019. ápr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nejem számít!
2019. ápr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jobb. :)

Nincs annál jobb érzés, mint amikor nyeli a nő a forró g*cid és utána, érzékien csókolózol vele. :)

2019. ápr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyes általánosít.

Én elfogadom, ha a nő a szájába kéri, de eleinte kellemetlenül éreztem magam. Most már nem zavar az sem, ha lenyeli, vagy elvonul a fürdőbe és ott szabadul meg tőle. Ha tele a szája, nem, ha lenyelte megcsókolom. Ugyanis én nem szeretem. (F)

2019. ápr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mantis religiosa ***** válasza:

Azért jó szájba élvezni, elég kellemetlen, mikor pont a " legjobb résznél " veszi ki a lány a szájából, mert egy meleg, nedves helyről, kikerül a hűvösebb levegőre.


A dolog másik része, ha már a szájában van, elég illúzióromboló, mikor elkezdi kiköpdösni.


A lenyelésnek inkább érzelmi töltete van, számomra az jelenti az igazi elfogadást a partnerem részéről. Aki nem akarja ne csinálja, nálam nem volt még ez szakító-ok.


Létezik köztes megoldás, akit érdekel, annak megírhatom.

2019. ápr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
Nyelik általában. Eddig egy csaj használt zsepit
2019. máj. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!