Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális, vagy totál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, vagy totál begolyóztam? :D

Figyelt kérdés

Üdvözlet. :D

19 éves srác vagyok, volt már korábban barátnőm, de akkor fiatalok voltunk, nem jutottunk el a szexig. Lassan 3 éve csak ilyen "futó" kalandjaim voltak, alig 1-2 hónaposak, és ezeken belül sem sikerült a szexig eljutni a lányokkal, inkább csak átvertek és megbántottak.. :'D

Áruházban dolgozok, és rettenet sokszor téved be az áruházba korombeli, vagy nálam épp fiatalabb, idősebb lány (nő), akik közül néhányuk igen-igen kívánatos alkattal rendelkezik. Többnyire sikerül a munkára figyelnem, de utóbbi időben nagyon sokszor azon kapom magamat, hogy könnyedén elvonja a figyelmemet egy-egy lány bringázás, edzés vagy munka közben. Próbálom elterelni a figyelmemet napközben, de az az igazság, hogy utóbbi pár hónapban nem túlzottan nehéz beindítani engemet és a fantáziámat. Nem azt mondom, hogy éjjel-nappal a szexen jár az eszem, de lényegesen többet mint korábban. Nem voltam sose az egy éjszakás kalandok híve, de őszintén szólva, most kérdés nélkül vevő lennék az ilyenre. Szóval gondolom ez korral járó dolog, csak furcsa magamon tapasztalni, mert mindig kis romantikus alkatúnak gondoltam magamat, akinek fontosabbak az érzelmek és a szeretet. Ehhez képest, utóbbi időben nagyon elkapott a hév.. :D Edzhetek heti négyet, vagy dolgozhatok heti 7 napból 6-ot suli mellett, igazából esténként szinte mindig vevő lennék erre, pedig sokszor tényleg elég hulla vagyok.

Lényegében: kíváncsi lennék a véleményetekre, tapasztalataitokra. Hálás lennék ha lányok / nők is írnának, hogy esetleg miket tapasztaltatok közel ennyi idősen (bár ez egyénenként úgyis eltérő, nyilván).

Köszönöm előre is mindenkinek! :D



2019. máj. 1. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Viszket a farkad.

Teljesen normális

2019. máj. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

Begolyóztál.

Egy jó kis esti Fortnitozás nincs jobb!

2019. máj. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
egészséges vagy..
2019. máj. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
apexezz inkabb, vagy pubg, a fortnitw shit :D
2019. máj. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
PUBG, Ring of Elysium. :D
2019. máj. 1. 15:53
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi feles gepeles helyett ink Tinderezz egyet. Nekem bevalt. 25f
2019. máj. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban az lenne a baj, ha nem így lenne.
2019. máj. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kell neked egy dugó pajti. Ennyi.
2019. máj. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!