Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tortent az elso analis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tortent az elso analis szexed?

Figyelt kérdés
Elore el volt tervezve? Fajt? Kinek az otlete volt? Milyen elokeszuletek voltak elotte? Milyen pozban? Kivancsi vagyok mert en is most szeretnem kiprobalni. Kerlek irjatok kort es nemet. 18L
2019. máj. 2. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt tervezve. Bevadultam szex közben és megengedtem gumival, sok sikosítóval. Tudtam hogy nagyon szeretné. Jó nagy mérete van. Kutya pózban. Ő nem mozgott, én toltam be olyan tempóban ahogy éreztem hogy tágulok, feszített, kicsit fájt de egyben nagyon jó is volt. Hamar el is élveztem mert nagyon szokatlan és furcsa érzés volt.
2019. máj. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Sehogy, kultúrlény vagyok. Az a lyuk output only.
2019. máj. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nálunk teljesen spontán történt a dolog


25/L

2019. máj. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt eltervezve, barátnőm vetette fel az ötletet, de én is szerettem volna már kipróbálni egy ideje, így nagyon örültem neki.

Ő egyből a farkam akarta sikosítás meg előjáték nélkül, punciszex után, de úgy nem ment be. Megujjaztam a popsiját, bekentem sikosítóval belülről, meg a farkamra is csurgattam egy keveset. Így is nehéz volt behatolni, mert ráfeszített és nagyon szűk volt, de végül sikerült és eszméletlen jó érzés volt. Egészen más mint a punci.

Na meg a tudat, hogy én vagyok neki ott az első és csak az enyém a feneke.

Szép lassan fokozatosan egyre mélyebbre hatoltam és a tempón is növeltem. Ő is élvezte, de fura is volt neki meg kellemetlen néha. Gumit nem húztam és a popsijába mentem el. Ő pedig csiklóizgatás mellett élvezett el.

A második alkalom még jobb volt, el tudta engedni magát, már könnyebben becsúszott a farkam és jobban élvezte.

Azóta is minden hüvelyi szex után van popsiszex is, mert mindkettőnknek jó. Keményen is szereti, még meg is tudtam sikongatni, pedig alapból elég csendes az ágyban.

25/F

2019. máj. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Először is, nem voltam semmilyen fogamzásgátlón, így csak az anál jöhetett szóba, másfelől amúgy is nagyon érdekelt, milyen érzés lehet, és sokat beszélgettünk erről ezt megelőzően, mivel mindkettőnknek volt erre szándéka.

Épp közös fürdéshez készülődtünk, a barátom előbb vetkőzött le, mint én, és mikor én is meztelen lettem, ő rámnézve váratlanul megkérdezte, hogy bele akarok-e ülni. Erre én: most? Mondta, hogy igen, most, én mondtam, hogy jó, és beleültem az ölébe egy székben, háttal fordulva neki. Ami viszont meglepett mind engem, mind a páromat, hogy mindenféle előkészület és lassú hozzászoktatás nélkül, első behatolásra teljesen beengedtem őt a fenekembe, még szűzként. Síkositó helyett is csak nyálat használtunk, és használunk mind a mai napig is, pedig naponta kétszer, háromszor is análisan szeretkezünk. Csak nagyon kívánni kell a másikat, és akkor nem kellenek az elnyújtott előkészületek, többszöri beöntéssel, tágítással, ujjazással, hosszas előjátékkal, óvatoskodó fokozatossággal, töménytelen síkosítással, lazítással, stb, ahogy sok nő írja itt a gyakorin.

2019. máj. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A mostani barátnőm engedte meg elsőnek, hogy a fenekébe rakjam. Mással nem volt ilyen élményem de nagyon vonzott a dolog. Elég sokszor próbálkoztunk mire sikerült, és azóta nagyon jól megy.:) Nálunk az a felállás működik, hogy előtte sokáig nyalatja velem a seggét miközben kézzel izgatja magát. Miután elélvezett rögtön pucsit nekem.:) 40/f
2019. máj. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!