Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek rosszul esne az, ha, a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek rosszul esne az, ha, a barátotok mikor mentek bármerre bámulja a csajokat mellettetek?

Figyelt kérdés
Ti lányok hogy reagálnátok erre? Lehet én vagyok a hibás, de nekem ez folyamatosan rosszul esik és nem érdekli őt. Fiúk is írhatnak véleményt nyugodtan.
2019. máj. 2. 22:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom igazi alfahím és szereti a szép nőket, de felnőtt annyira, hogy megadja a tiszteletet, hogy nem bámul meg nőket ha ott vagyok, amúgy se bámulja őket. Nekem a tisztelet alap egy kapcsolatban, én is megadom és el is várom.
2019. máj. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul esne ha mellettem csinalna.. de van benne annyi hogy ha egyutt megyunk valahova akkor nem csinalja. ha pedig nincs velem akkor azt nez akit akar hiszen azert van a szeme :)
2019. máj. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A barátod egy bunkó balf..z ha ilyet csinál miközben ott vagy vele, az enyém is érett agyilag annyira, hogy nem gerjed minden csöcsre ami szembe jön. Nem egy ovissal kellett volna össze jönnöd kérdező
2019. máj. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi tisztelet nincs benne irántad. Csak egy lyuk vagy neki.
2019. máj. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Aztmondta hogy az exei mellett is ezt csinálta :(
2019. máj. 2. 23:45
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül lettek az exei
2019. máj. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De nem lehet hogy én vagyok a hibás és nem így kellene reagálnom? :(
2019. máj. 2. 23:55
 8/13 anonim ***** válasza:
40%

De, igen, te vagy a hibás. Ha eltűröd hogy semmibe vegyen és a fejedre szarjon. A következő lépcső az lesz hogy nőket fog felhordani a lakásra és előtted fogja kurni őket és te akkor is azt fogod kérdezni: nem lehet hogy én vagyok a hibás és túlreagálom?


Az ilyen nő meg is érdemli hogy beletöröljék a lábukat a suttyó parasztok.


Soha nem járnék ilyen nővel akinek ennyire nincs tartása.

2019. máj. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem, ha lenne mással akkor azonnal vége. Ha tudomást szereznék róla.
2019. máj. 3. 00:31
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem érted hogy aki így viselkedik az gyakorlatilag semmibe vesz, mint egy utolsó riherongyot akivel bármit megtehet.

Ne legyél már ennyire értetlen és szánalmas.

Én is szeretem a szép női testet nézni de ha a párommal vagyok eszembe sem jut megbámulni valakit bármennyire is szép. Annyira tisztelem.

2019. máj. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!