Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sub lanyok, nektek is olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sub lanyok, nektek is olyan maceras megfelelo domot talalni, mint forditva?

Figyelt kérdés
2019. máj. 3. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak azoknak macerás akik nincsenek tisztában az alap dolgokkal,és torzítják a dolgokat.

Magyarán a sok kamu dom aki csak azért lesz dom ócska mert pu..i közelébe akar jutni,azok elriasztják a tudatlanságukkal a megrémült szub lányokat.

2019. máj. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám.

Mondjuk sok pasi domnak vallja magát, de azt se tudja h kb mit jelent ez.

2019. máj. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem az a bajom hogy kevés olyan sub lány van akit lehet keményebben is kínozni
2019. máj. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Most nagyon fel****tam az agyam. Összeismerkedtem egy csajjal a pixien, dumáltunk egy csomót, találkoztunk is egy kávézóban. Elmondta mit szeretne, én is elmondtam, eléggé azonos hullámhosszon voltunk, úgyhogy megbeszéltük, hogy átjön hozzám és játszunk egy kicsit.


Hát nem jött és azóta elérhetetlen. Komolyan, ez mégis mi?

2019. máj. 3. 14:40
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Hogy kinyílt a szeme és felismerte kivel áll szembe! Nyílván ott helyben nem mondta ki!

Már rutinos a lány,és le esett neki hogy egy pancser kisérletezgetni szeretne vele.

2019. máj. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, nem tul egyszeru nekem sem
2019. máj. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az elhízottság mértékétől függ
2019. máj. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!