Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Volt már merevedèsetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Volt már merevedèsetek ballagáskor? Nem tehetek róla, de mikor meglátom a lányokat szèpen, ès csinosan kiöltözve, akkor rámjön a kangörcs! Szívesen dugnèk az egyikkel, a tanteremben. Vagy lányok? Fordítva?

Figyelt kérdés
2019. jan. 1. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az oda vezető 4 év során sokkal inkább adódtak alkalmak, mikor merevedésem volt, pl strandhoz képest semmi az a kiöltözés :)

Így addígra már csak ennyi nem hozott lázba komolyabban, inkább foglalkoztam magával a ballagással.

2019. jan. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na igen,igazad van...de az elegáns lányok,nekem jobban bejönnek!:) Biztosan kivètel vagyok,e tèren
2019. jan. 1. 11:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Banketten táncoltam egy nagyon szép csajjal, szép nagy cicik kirakva, minden... Úgy állt a farkam, hogy majdnem szétrobbant, látszott a nadrágomon is. Próbáltam nem simulni, dehát megérezte a csaj így is... Nagyon jó fej volt, csak nevettünk rajta, és táncoltunk tovább. :D Sajnos nem folytatódott a dolog sehol.
2019. jan. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elhiszem "3-as"...kár,hogy nem volt valami folytatása
2019. jan. 1. 11:09
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Merevedésem nem volt még, mivel lány vagyok. :D De az előfordult már velem is, hogy felizgultam a látvány hatására kicsit. Mondjuk én persze inkább a fiúkat szoktam figyelni ilyenkor. Igazából mindegy, hogy ballagásról, vagy más alkalomról van szó, egyszerűen csak tetszik, ha kiöltöznek jobban, és öltönyt, nyakkendőt, elegáns cipőt viselnek. De a lányok öltözéke is izgató tud lenni valóban a rövid, szűk szoknyákkal, vagy mondjuk a mi esetünkben még a magas sarkú cipőkkel.
2019. jan. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hála az ègnek,akkor nem vagyok "ezzel" a dologgal egyedül.Köszi utolsó kedves lány!:)
2019. jan. 3. 07:48
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, mindenki így van ezzel. Pont azért készülnek a lányok legalább egy egész napot ekkora eseményekre, és vesznek méregdrága ruhát, hogy tetszedjenek és szépek legyenek. Aki hetero fiú, és azt mondja, hogy nem mozgat benne meg semmit egy ilyen esemény, az hazudik szerintem. Most nem azt mondom, hogy merevedésed legyen, csak úgy jó bámulni és csodálni a nőket ilyenkor.
2019. jan. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyenruha fétis. Nekem is ez van. A rendőr és katona csajokra is beindulok.
2020. máj. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!