Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi volt a legemlékezet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi volt a legemlékezetesebb szexuális élményetek?

Figyelt kérdés
2019. máj. 5. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
A szüzességem elvesztése.
2019. máj. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nehéz volna megmondani, melyik az. Talán az első anális szeretkezésem a párommal a fürdőszobában, de ez igazán az első ilyen élményből fakadóan, és a nem hétköznapi körülményei miatt volt az. Ennél szokatlanabb volt inkább akkor az, amikor külföldről mentünk haza, és a repülő mosdójában részesítettem orálban, vagy előtte nem sokkal a vonat mosdójában szeretkeztünk, ekkor végigcsináltuk mindhárom ponton, punci, száj, fenék. De volt szaunázás közben anális és vaginális szeretkezésünk, vagy egy alkalom, amikor ettem és eközben szexeltünk is. Ami ennél extrémebb volt, amikor videochateltünk a szüleimmel, és néha ki-kihajoltam a képből, hogy a számba vegyem a páromat. De voltak ettől még egyedibb élmények is, dinnye, szőlő a puncimban, és onnan kievése, majd szájjal átadása, ugyanez szőlővel, virslivel hátul... stb. És majdnem kihagytam a végén a szüzességem elvesztését magát. Van még más is, amit csináltunk, és/vagy a közeljövőben tervezünk, de nincs egy dolog, amit igazán ki lehetne emelni a többi közül.

24/L

2019. máj. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!