Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gond maradhat hogy túl szűk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond maradhat hogy túl szűk vagyok?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és már majdnem 1 éve együtt vagyunk a barátommal. Most döntöttem a szex mellett, ő persze már nem szűz (ő 21 és már volt 2 kapcsolatában is szex). De annyira szűk voltam, hogy nemtudta betenni. Tudom, hogy egy ilyen mentális betegség ami miatt beszűkülnek a lányok, és még egy tampon de fér be. De nekem az befér, ső ujjazás is volt már 1 ujjal. És teljesen biztosan szeretném a szexet. Szóval úgy döntöttünk következőleg előtte lesz nyalás, hogy a nyál is segítsen, és ujjazás, hogy kitáguljak. De megmondom őszintén nagyon félek, hogy ezt nem lehet megoldani. Volt már valakivel hasonló gond? Egy idő után sikerültek a próbálkozásaitok? Vagy egyáltalán ha tényleg volt ilyen gondotok, hogy oldottátok meg?

2019. máj. 5. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon szűk vagyok, egy mini tampont se tudok használni. Több előjáték kell, és ahogy írtad egy pici tágítás. Esetleg síkosító. Exem először a makkot rakta be, azt ki be húzgálta utána egyre beljebb . Picit feszített de utána isteni volt nekem is, neki meg főleg 😊

20/L

2019. máj. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

Istenem, minden nap ezek a túl szűk kérdések, majdnem annyi van belőle, mint a picsogó kisp.űekből 😂 !

A szűk punci a jó punci, ne görcsöljetek rajta, izgassátok egymást, játszadozzatok, be fog az menni, sok múlik mindkettőtökön, hogy jó legyen, de tényleg játékként fogjátok fel, nem kötelező feladatként (ritka orvosi esetben nem, de szinte biztos nem erről van szó, ha mégis, akkor megoldják), kisp.. picsogók, ti meg ebből láthatjátok, nem kell kar nagyságú farok, átlaggal is mennybe lehet repíteni egy nőt, csak érteni kell hozzá hogy kell felizgatni, kielégíteni ;)!

2019. máj. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül

Mini tampont is csak síkosítóval tudom fel rakni.

A szülés sem változtatott nálam semmit

Ujjazás 1 újjal is fáj

25N

2019. máj. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kell az előjáték és kell a sikosìtás
2019. máj. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát :)
2019. máj. 5. 16:57
 6/6 anonim válasza:

Nekem is elég szűk de az előjáték segít kicsit lazulj el és menni fog. :)

23/L

2019. máj. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!