Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki el tudja nekem magyaráz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki el tudja nekem magyarázni, hogy a csak testiségnek mi a lelki háttere?

Figyelt kérdés
Férfiak! Amikor egy nőt megdugtok (pl egy éjszakás kaland), hogy lehet csak testiségről beszélni? Valamennyire csak kell, hogy érzelmileg is bejöjjön, nem? Honnan tudod, hogy nem egy tapadós idióta csajt fogsz ki, akit ha megdugsz, utána nem tudod lerázni?

2019. máj. 5. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá érzelem

Csak szimpátia.. A többi csak ösztön


Nekem is a minimum az hogy be jöjjön a srác. És légyen óvszer. A többi nem érdekel

2019. máj. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert vannak ösztönlények akik még egy odvas fát is megdgnak,és fel se tűnik nekik,annyira állatiasak.

S vannak az igazi férfiak akik érzelmekkel is rendelkeznek!

2019. máj. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs lelki háttere.

Ez színtiszta ösztön.

2019. máj. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na meg az ösztön nők akik csak bnak és nem szeretkeznek.
2019. máj. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenki másképp működik. Én elfogadom, hogy neked kellenek érzelmek a szexhez.


Nekem nem kell, szerintem a kettőnek semmi köze egymáshoz. Persze mázli, ha együtt jár, de az ritka.

2019. máj. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!