Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal lányok! El tudnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok! El tudnátok magyarazni, hogy miért jó olyan korán el veszíteni a szüzességeteket? És, hogy miért cinkelitek ki párszor azt aki még szűz köztetek?

Figyelt kérdés
Elég gáz dolog szerintem, hogy egy fiatal lány egyatalan már arra méltat valakit, hogy le feküdjön vele, de mindenkinek a saját dolga. Csak nagyon trendi lett mostanában és nagyon nem cool.(18 éves fiukent mondom)

2019. jan. 30. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Nemtudom, hogy Te milyen környezetben vagy, de nálam ez egyáltalán nem így van. Körülöttem pont hogy akkor zaklatnak ilyeymivel lányokat, ha már elvesztették a szuzesseguket, es meg azt is aki nem (de azzal, hogy már biztos elveszitette,csak nem vallja be)


Egyébként ez a "nagyon nem COOL" kifejezesed elég béna... Meg ez a cinkelitek is...Latszik hogy ebből a kornyekbol van, amit írtál, te sem vagy sokkal másabb.

Leírásod alapján 18vagy, mi mégsem beszélünk így 15-17 evesen

2019. jan. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Igazad van. Szörnyű ember vagyok, hogy szeretem a barátomat. Hogy méltathattam őt erre? Nem vagyok normális.

Amúgy mindenkinek saját dolga? Akkor miért írtad ki ezt a kérdést? :D

És igen, abban is igazad van, hogy mindenki azért szexel mert trendi. Hülye vagy? :D Ha elég érettek hozzá akkor miért ne? Ha meg megbánja, az ő dolga, és akkor sincs semmi közöd más magánéletéhez. És a környezetemben még nem hallottam olyat, hogy azzal piszkáltak valakit hogy szűz.

Amúgy te vagy az aki depressziós és undorodik tőle ha egy lányon haspóló van, és aki úgy gondolja hogy aki sminkel az egy k**va?

2019. jan. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Hát ezt megkaptad. Benne van a válasz mindegyikben. Az 1 és 2 válaszolónak nagy taps, megmondták a tutit 😉 👏 ment a zöld kéz!
2019. jan. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam, neked nem jutott punci és gondolon most keserű a szőlő.


Ideje lenne felnőni, és nem más szexuális életében turkálni.


No nyilván nem 13 évesre gondolok, de egy 15-16 éves kellően érett lehet rá, ha olyan a kapcsolata. Akkor veszti el mindenki amikor megérett rá. Valaki korábban, valaki későb...


...férfiként én is jóval 18 felett vesztettem el, de eszembe nem jutott szemrehányásokat tenni a fejben sokkal érettebb kortárs lányokra. Tudtam, hogy totál esélytelen vagyok náluk, mert "nagyfiúkkal" randiztak. Aztán egyszer csak én lettem az a nagyfiú akire felnéztek, a kortárs csírákon meg nevettem csak.

2019. jan. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hol élsz te? A 2000es években? Cink? Cool?

Aztán csodálkozol, hogy senkinek nem kellesz.-.

2019. jan. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%

Az én lány ismerőseim átlagosan 16-18 évesen veszítették el. Ez korainak számít? Szerintem nem. Egy 18-20 éves srác együtt van egy 16-18 éves csajjal, szeretik egymást, kívánják egymást. Ezzel mi a probléma?


Nem tudom, hogy te milyen közösségekben mozogsz, de az én gimis közösségeimben nem igazán hallottam olyat, hogy valaki 16 alatt veszítette volna el.

Még általánosban volt ilyen csaj évfolyamtársam, hogy 12 évesen már a legyet is röptében, meg is lett az eredménye, mindenki kibeszélte a háta mögött és a normális pasik nem is akartak tőle semmit.


Szóval lehet, hogy csak rossz közegben mozogsz. Keress a te értékrendednek megfelelő közösségeket és ott nem lesznek ilyen lányok.

2019. jan. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én az ország keleti részén lakok és nem rátok gondolok nyugi már 😂 Hanem a 14-15 évesekre akik miután meg lettek jól parittyázva ki teszik facebook napjukba, hogy milyen csalódottak stb.


Amúgy tuti köztetek is vannak ilyenek és most ki élitek magatokat rajtam. És onnan is látszik, hogy nem tudtok normális választ adni, hogy a szövegbe álltok bele.😂

Nyilván aki tanul angolul az tudja mi a cool meg a cink-el sem értem mi a probléma de ez csak egy túl nyilvánvaló bűnbak.


A nagyon felnőtt válaszoló aki le “kisfiam”-ozott: Ha már kis fiamoztal gondolom van lányod és vele kapcsolatban is így állsz a dolgokhoz.


Amúgy egyatalan nem vagyok szerencsétlen nem is értem, hogy jött ez mindenkinek.😂 Ha nem a thot-ok közé tartoznátok szépen elmagyaráztátok volna mint egy-kettő közületek de nyilván ők is félre értették a kérdést.

2019. jan. 30. 21:59
 8/11 A kérdező kommentje:
Huha tényleg jól megmondta mindenki, mostmár kuss van, meg sem lepődök.
2019. jan. 31. 20:13
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Ne aggódj, csak a kutyát sem érdekli már ez a kérdés...
2019. jan. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jujj megharagudtal bocsi. De tényleg nagyon sajnálom. :(
2019. febr. 1. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!