Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, titeket érdekel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket érdekel a körülmetélt szerszám az ágyban?

Figyelt kérdés
Van közöttetek olyan, aki szívesen kipróbálná? Illetve aki esetleg volt már ilyennel hogyan gondol vissza rá? Kort is írjatok légyszi!

2019. máj. 6. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Volt iráni barátom, neki naagy körülmetélt farka volt, szerettem :) Eleinte fura, hogy alig van rajta bőr, óvatosabb voltam vele, de hamar meg lehet szokni.

23N

2019. máj. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Több olyan pasim is volt, aki metélt volt. Úgy tapasztaltam, hogy tovább bírják az ágyban. Amúgy semmi extra
2019. máj. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

jelenlegi barátom körülmetélt, néha túl sokáig is bírja de már összehangolódtunk


25

2019. máj. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Nekem kifejezetten tetszik a metélt. Páromnak is az, és exem is volt metélt. Szopni sokkal jobb szerintem, meg szebb is.

25N

2019. máj. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már metélt barátom szerintem látványra szebb , de érzésre ugyan olyan
2019. máj. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%

Azt gondolod, hogy ez olyan ritka?

A pasik nagy részének minimum félig körbe van metélve, és még csak nem is tud róla.

Tudod sokunknek letapad csecsemőkorban, és megcsinálták.

Sok sok nő közül egy vette észre és kérdezte meg, hogy körül vagy metélve?

Mondom igen.

És már "rábukott", addig érdekelte...

Valakinek érzékenyebb, valakinek érzéketlenebb, és pont.

Tehát hidd el, a nők többségét nem érdekli milyen.

Jól tudd használni és kész.

2019. máj. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!