Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyaralás alatt ti max hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyaralás alatt ti max hány pasival szexelnétek? (1 hét)

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel nyáron megyünk Bulgáriába. Első család nélküli nyaralásunk lenne. Szeretnénk néhány kalandot. Persze nem közösen hanen külön külön és megfelelő védekezéssel. Volt aki nyaralás alatt több kalandban is bele bonyolódott? 22/L

2019. máj. 6. 22:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Mennyi lenne a minimum akivel szexelnétek?

Mármint neked és a barátnődnek? Mennyi volna az ideális ahhoz, hogy "kiéljétek" magatokat?

2019. máj. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
1 emberrel, barátommal, nekem mással nem kell a szex :)
2019. máj. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Rájöhettetek volna már hogy kamu az egész :D
2019. máj. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

Azzal nem fogod kiélni magad ha vadidegenekkel szexelsz akik nem ismerik a tested és bénáznak rajtad.

Ha ki akarod magad élni akkor legyen egy olyan pasid aki ismeri minden porcikádat, tudja hogy lehet a legnagyobb élvezetet adni neked és benne van tabuk nélkül mindenben amit szeretsz vagy ki akarsz próbálni.


Egy ilyen bulgáriai kaland nagyon rosszul is elsülhet.

2019. máj. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Troll, miér Bulgáriába menne...
2019. máj. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Jah egy ország miatt az ember troll már. Vágom. Nem azt kértem senkitől h konkrét történeteket irjon bárki. Balaton unalmas, horvátországba tavaly voltunk családdal. Olasz meg drága. Nekünk ez a jó hely. Nem vágom miért kell ezt rögtön troll kérdésnek gondolni. Ha nem hiszed el akkor irj rám...
2019. máj. 7. 00:13
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Menj inkább Dubajba! Ott jó pénz kapsz a picssádért! :D
2019. máj. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
Nekem az a véleményem ,hogy teljessen felesleges ezen agyalnod mert ugy is alkalom adja majd a helyzetet és a hangulatod függvényében lehet nem is lesz semmi lehet jo pár megfog történni.Szóval ne tervezz inkább legyen spontán a helyzet nehogy csalodás legyen a nyaralasbol és elmenjen a kedved tőle. A kérdésedre vállaszolva igen volt már többször is , bár én fiú vagyok és valljuk be más szabályok vonatkoznak ránk vagy mégsem kitudja eldöntöd. Nekem volt jo ocskán azért szerintem olyan heti 3 max 5 nél huzd meg a határt nehogy kiélt aggastyán legyél aztán :D. Szóval remélem segiteni tudtam jo nyaralast.
2019. máj. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Bulgária:) Tökéletes! Főként helyiekkel kef@lj! Igényesek, mint te.
2019. máj. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyel sem szexelnék, hiszen nyaralni megyek. A nyaralást szeretném megélni, nem pedig a helyiekkel kufircolni.

De persze te így szeretnéd megélni a nyaralást, ami elég gáz.


L

2019. máj. 7. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!