Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Miért tartjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Miért tartjátok homokosnak, ha a barátotok megkér arra, hogy dugdmeg análisan egy műbrével?

Figyelt kérdés
Mindig szerettem ha egy lány rektálisan kényeztet, de nem olyan mazo szinten, csak valamiért nagyon élvezem és el megyek úgy. Ellenben sok nő elutasító ezzel szemben. Azt mondják menjek át a másik vonalra, holott sosem vonzódtam a férfiakhoz.
2019. máj. 7. 14:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Mert nem férfias, és a legtöbb nő szeretne nő maradni a kapcsolatban.
2019. máj. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
38%

Sok nő ezután már nem tud férfiként tekinteni a partnerére (mivel általába a nőket szokták megdugni).

Nincs min agyalni, van aki benne van és van aki nem. Keress olyat akivel egyeznek a vágyaitok.

2019. máj. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
19%
Mert egy Férfi nem két ilyet, sőt kifejezetten ellenzi.
2019. máj. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
18%

Mert nem férfias, számomra nem férfi akit megdugnak. A nemi szerepek maradjanak meg annak ami. Sosem tudnék férfiként tekinteni az ilyenre.

Ne nyomd el magadban a rejtett igazi éned, próbáld ki a másik oldalt, tetszeni fog.

2019. máj. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
88%

Én nőként írok. Én vágyok ilyesmire, hogy egy férfit análisan elégítsek ki akár dildoval, megujjazni stb. Valamiért ez engem izgat nagyon, de eddig nem találtam olyan pasit aki vevő lenne erre.

21L

2019. máj. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Lényegében Pista is kipufogón durranthat, azt is élvezed akkor.
2019. máj. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%

Akkor se tartanám annak ha pasival akarná ki próbálni max biszexnek.


Homoszexuális az aki CSAK a saját nemükhöz vonzódnak.



A prosztata masszázs jó dolog

Csak sok a prűd pasi

25N

2019. máj. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
45%

Mert a heteró férfiaknak ilyen az eszükbe sem jutna, de ha esetleg felhoznám nekik akkor nagyon ellenkeznének. És persze nem vmi férfias.

Ez nem prűdség!

2019. máj. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
"Ellenben sok nő elutasító ezzel szemben. Azt mondják menjek át a másik vonalra, holott sosem vonzódtam a férfiakhoz" ...és ÉLŐBEN eddig hányan utasítottak el? Mert nem netes fórumokon olvasott válaszok alapján kéne konzekvenciákat levonni. Élőben általában minden csaj bevállalja, ha a kezébe nyomod a vibrit, vagy rácsatolod a strappont.
2019. máj. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%
#8: hát sajnos fel kell nyissam a szemed, de nagyon tévedsz. A hetero férfiak döntő többsége szereti a prosztata masszázst. Mi ezen a nem férfias? Hogy bömbölve élvez el, mint egy oroszlán, akkora orgazmusa van?
2019. máj. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!