Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20 évesen akkora a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen akkora a szexuális étvágyam nő létemre, hogy nem maradnak meg mellettem a férfiak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már 2 kapcsolatom is arra ment rá hogy túl sok szexet akarok, napi szinten 2-3. Nem egy darab fa vagyok, imádok lovagolni és aktívan részt venni a szexben. De az eddigi pasijaim pár nap vagy hét ilyen heves és sok együttlét után "kielégültek" voltak, nem kívánták napi szinten és fel sem állt nekik ilyenkor.


Érdemes lenne orvoshoz furdulnom hogy gyógyszeresen csökkentsem a libidómat?


Itt most nem arról van szó hogy "csak nem bszott meg rendesen senki", mert igen jó és kielégítő szexben volt részem a párjaimmal, csak pl 10 vagy 30 perc pihi után már megint felajzott leszek és újra akarom, és minél ügyesebb a párom annál inkább jellemző ez.


2019. máj. 7. 16:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Velem is ugyan ez van😄
2019. máj. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
78%
Pasiként ugyanilyen vagyok :)
2019. máj. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
67%
Kell egy csapat...
2019. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
65%
Hogy nekem nincs szerencsém egy ilyen párt találni magamnak :) :/
2019. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Már voltam olyan férfifel, aki annyira mondta, hogy végre talált egy ilyen lányt, mert ő is totál ilyen stb. Aztán a valóság kiábrándító, mert ő sem volt különb, csak 2 héttel később "elégült ki"
2019. máj. 7. 17:03
 6/28 anonim ***** válasza:
0%
Irj
2019. máj. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
31%
Nyilván nagyobb igényű pasit kell találni :) Nem kell feladni a harcot, a gyógyszert felejtsd el! :) 29/F
2019. máj. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy sok a szájhős, én pedig nem szeretnék egyikről a másikra menni mire megtalálom az igazit, aki olyan mint én étvágy téren, ha létezik egyáltalán :(
2019. máj. 7. 17:14
 9/28 anonim ***** válasza:
75%

Nincs baj ezzel. Szerintem próbálj ki új extrém dolgokat, eszközöket, partnereket, helyeket. Nem lehet hogy nem is maga a szex hiányzik hanem az új, a különleges?

De gondoltam arra is hogy ha egy nem elég akkor egyszerre több pasit is megkérhetsz. :)

2019. máj. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
36%
Hát nem tudom, nálam általában a volt párjaimnál éppen ez volt a gond, h túl sokszor szerettem volna... 4#-es voltam
2019. máj. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!