Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A túlsúlyos embereket hátrálta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túlsúlyos embereket hátráltatja szexuális aktus közben a feleslegük?

Figyelt kérdés

2019. máj. 7. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Én túlsúlyos vagyok , de nem vettem észre, hogy bármiben is hátráltatna.

Megy az összes póz.

Jó persze csillaron nem lógok, meg a pasim nem kap fel, ha igy nézzuk akkor megiscsak 😅🤣🤣

2019. máj. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Engem nem, csak gátlásossá tesz. Kb 26 kg plusz van rajtam.

N

2019. máj. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Abszolut nem.Én is as vagyok,és a párom is.Hamarabb kifáradunk,de semmi más hátránya nincs.
2019. máj. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Nekem volt egy túlsúlyos barátnőm és sok mindent nem lehetett vele csinálni, amit mással igen. Illetve zavart a hája is a puncinál, nem tudtam annyira betenni, mint másnak, pedig nincs kis szerszámom. Persze nem mondtam meg neki, mert nem akartam megsérteni, ezért lehet, hogy ő is azt hiszi, hogy ez nem probléma.
2019. máj. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Utolsó. Ha neked 13 cm nagy, amit a képen mutattál az elég szégyen. A te farkad kicsi nem a lány puncija hájas. És még annyi esze van, hogy kérésre el is küldi a képet, még meg kell rajta keresni a fszt 😂
2019. máj. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó: Én nem mutattam képen semmit. Amúgy a 19 cm. szerintem nem kicsi, de mindegy, nem szoktam sem méregetni, sem foglalkozni ezzel. Viszont a háj igenis útban van nekem, és engem zavart sok mindenben.
2019. máj. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, én eddig nem tapasztaltam, hogy hátraltatna. Nem tudom, megy-e minden póz, emert mindet nem próbáltam, de tuti vannak.olyanok, amikről még csak nem is hallottam... De az alapok (misszió, kutya, lovagló, kanál meg ezek különböző valtozatai mennek). A barátom sosem mondta, hogy ne férne hozzá a puncimhoz, és elég mélyen szokott bennem lenni (pedig neki közel sincs, 19 cm). Nem faradok ki nagyon hamar, legalabbis a parnterem meg van elégedve azzal, amilyen intenzitással lovagolok, illetve, amennyi ideig. Szóval nem igazán érzem, hogy hátráltatna a túlsúly.
2019. máj. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen! Ha felül vagyok hamar elfáradok, ha alul vagyok nem kapok levegőt, ha oldalt vagyok nem látom a tévét!
2019. máj. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!