Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerelmesebben hamarabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesebben hamarabb elélvez az ember?

Figyelt kérdés

Eddig csak kalandjaim voltak és nagyon sokáig bírtam, sőt még az első szexnél is. De most van barátnőm, ő az első, nagyon szeretjük egymást. És nagyon hamar elélvezek. Már sokszor az öleléstől úgy érzem hogy végem. Aztán nagy nehezen pár percet bírok szexnél. Pedig nagyon hozzá vagyok szokva a kezemhez, az alkalmi partnereimmel is azért bírtam sokáig.

Szerelmesen kevesebbet lehet bírni?

Idővel ez változni fog ugye?


2019. máj. 7. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szereted => jó a szex => élvezed => hamarabb elmész


verd ki otthon szex előtt vagy az első menet után nyomjatok egy másodikat rá 1 órára

2019. máj. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Ha a kalandoknál gumival védekeztetek, itt meg gyógyszsrrel akkor nem releváns a kérdés.
2019. máj. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szerelem kérdése. Kívánhatsz ugyan úgy egy alkalmi partnert, mint a szerelmedet.
2019. máj. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!