Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerény, visszahúzódó, csendes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerény, visszahúzódó, csendes fiúként esélytelen lesz nekem elvesztenem?

Figyelt kérdés

Általában ezt a 3 tulajdonságot szokták rám mondani. És ami a legnagyobb gond hogy ezt szinte teljesen ismeretlen emberek megmondják első látásra.

Emiatt nem sok esélyt látok arra hogy én bejöjjek egy lánynak is.

Tudom hogy változtatni kéne ezen de hogy, meg szerintem az akkor már nem én lennék.

Szerintetek én fogok kelleni így egy lánynak?


2019. máj. 7. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem, ha a neten sipítozol.
2019. máj. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

Pont az esetem...


De én már megtaláltam a kis szendémet. Majd téged is megtalál egy hasonló lány mint én. ;)

2019. máj. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Az, hogy teljesen ismeretlen emberek mit mondanak első látásra az nem annyira mérvadó.

Amúgy meg a szerény, visszahúzódó csendes fiú is tud annyira érdekes lenni, mint bármely másik.

2019. máj. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
A legjobb taktika: keress pont olyan visszahúzódó lányt, amilyen te vagy. Nála lesz esélyed.
2019. máj. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
En is pont ilyen vagyok és mégis nagyon sok lánynak tetszek, 90%ban ők kezdeményeznek
2019. máj. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

Te nem tudnál elviselni egy lányt. Megy állandóan a hiszti hogy igy meg úgy a lányok meg szűz vagyok blablabla....


Csak azon nem gondolkoztok el alaposan és mélyen magatokba szállva hogy vajon mi lehet az oka...


És nem az amiket felsorolsz...

2019. máj. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább verd továbbra is.
2019. máj. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
khurvázz, az olcsóbb
2019. máj. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom hogy változtatni kéne ezen de hogy, meg szerintem az akkor már nem én lennék."


a hónap fájdalomcsillapitó, felelősségmentesitő kifogása! grat tesó

2019. máj. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te szendébb vagy mint a csajom... Ne legyél már ennyire töketlen, vagy téged fognak megdugni.
2019. máj. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!