Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csendes, visszahúzódó lányként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csendes, visszahúzódó lányként lehet esélyem párt találni? Ha igen, hogyan? Mert eddig nem sok sikerrel jártam.

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a fent említett tulajdonságaim nagyban megnehezítik az életem, így a párkeresést is. Senki se kér a "kukákból"?
2018. márc. 31. 16:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%
A kukékat nem sokan szeretik. Férfira mondjuk így is lenne esélyed, de nőre... Abban a műfajban nem vagyok járatos.
2018. márc. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
Amikor épp párt keresel, próbálj kibújni önmagadból: öltözködj kihívóbban és próbálj kezdeményezni. Dobj be előtte, 1-2 unicumot, ha ez segít. Ha már megvan a csaj, visszatérhetsz a korábbi, szolídabb énedhez. :)
2018. márc. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Van esélyed, csak jóval csekélyebb. Most térjünk el a leszbikus kategóriától, általános értelemben véve ahhoz, hogy partnert találjon bárki magának, ahhoz az kell, hogy emberek közé járjon és ismerkedjen, beszélgessen másokkal. Ha valaki visszahúzódó, csendes, nem beszél senkivel, nem kezdeményez, akkor tök mindegy, hogy férfiról vagy nőről beszélünk, teljesen lecsökkenti annak esélyét, hogy bárkit találjon magának.

Az nem baj, hogy valaki nem olyan központi személyiség, de azért igen is nyitott szemmel kell járni és ha úgy van, akkor beszélgetni, ismerkedni kell.

2018. márc. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, nem vagyok egy társasági ember. Nem lehet mindenki nagyhangú, mindenki más, és szerintem ez így jó, biztos találsz majd olyat, aki így szeret, ahogy vagy.

A lényeg, hogy próbálni kell nyitni mások felé, beszélgetni azokkal, akik szimpatikusak, aztán majd alakul.

2018. márc. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet csak nem a megfelelő emberek között vagy. Lehet, ha vele találkozol majd, akkor elakarod mondani majd nagyon, hogy ki vagy. Ez, hogy mennyire mutatjuk magunkat függ attól, hogy kikkel vagyunk.
2018. márc. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Az értékedet nem az szabja meg hogy mennyire vagy visszahúzódó, viszont ha visszahúzódó vagy akkor sokkal kevesebb ember fog észrevenni. Ezzel csak az a baj hogy a te felhozatalod is szegényebb lesz és kevesebb esélyed lesz válogatni. Viszont ha visszahúzódó de dögös vagy akkor sokan fognak próbálkozni. Ez némiképp kompenzál. Bár a normális félénk pasikat riasztani fogod a magabiztos bunkók meg próbálkozni fognak szakadatlanul. :D

35F

2018. márc. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi értelmes hozzászólásokat, nem túl vigasztaló, amiket mondtok :/ Dögösnek se igazán nevezném magam :D


A kategóriát nézzétek, legyetek szívesek!

2018. márc. 31. 18:04
 8/13 anonim ***** válasza:
Megköszönném, ha esetleg elmagyarázná valaki, hogy miért pontozott le. Vagy ahhoz már kellene némi intellektus is? Ha valaki ismerkedni akar, akkor nem csípi ki magát? Nem próbál a hétköznapi énjéhez képest többet nyújtani? Nem bevállalósabb, őrültebb (a szó pozitív értelmében), mint máskor? Nem próbálja oldani a feszültséget valami itallal (főleg ha egy bárban, vagy más szórakozóhelyen találkoznak)? :)
2018. márc. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én #3-assal értek egyet saját tapasztalat alapján. Az nem baj, ha nem vagy a társaság középpontja az sem baj ha nem vagy hangadó. Egy a lényeg: ne üldögélj otthon egyedül. Menj el csavarogni, bulizni, ahova szeretnél. Legyél emberek közt, járj társaságba. Biztosan akad 1-2 barát, akivel el tudsz menni. Akár rokonok is megteszik. Én pl az elején legfőképpen az unokatestvéreimmel mentem erre-arra. Én is nagyon csendes vagyok meg visszahúzód9 mégis egyik nap sikerült csókot kapnom egy buliban... :) Szóval menj emberek közé, kicsit légy beszédesebb, mint szoktál. Nem kell sokkal csak egész picivel és már jobban fogod érezni magad. :) Legyél fent közösségi oldalakon is. Ne posztolj mindennap, de tegyél fel képeket magadról. Lehetőleg előnyöset. Ennyit tudok tanácsolni.
2018. ápr. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Feldobta a kérdést. A franc se nézte hogy leszbi a kategória. :D

A leszbiknél elég kicsi a piac mivel a legtöbb csaj heteró ugye. Így is van esélyed párt találni csak sokkal de sokkal kisebb. :) A magabiztossághoz az öntiszteleten és az önszereteten keresztül vezet az út. A youtube-on Brian Tracy Főnix szemináriuma egy jó alap hozzá. Azt ajánlom hallgasd meg!

2018. ápr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!