Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért fáj neki ennyire? Lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj neki ennyire? Lehet azért mert alacsony?

Figyelt kérdés
A barátnőm nagyon alacsony lány, 150 cm magas, és panaszkodik, hogy fáj neki a szex, pedig a méreteim átlagosak. Lehet azért fáj neki, mert alacsony? Más alacsony lányoknak is jobban szokott fájni a szex?
2019. máj. 8. 07:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Hülyeség

Van egy baratnöm. 148,5 cm a 20 centis mű fszba nyikkanás nélkül bele ül. Igazival is volt dolga probléma mentesen



Én alacsonyabb vagyok. 146 cm de nekem okozott fájdalmat már 12 centis pénisz is úgy hogy fel voltam izgatva.


A testmagasságnak semmi köze hozzá

2019. máj. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

U.i. valószínűleg túl tolod. Vagy túl vastag vagy . Illetve nem izgatód fel rendesen


Vagy lehet nőgyógyászati problémája is.


Mindenesetre menjen el Nőgyógyászhoz hogy az esetleges egészségügyi illetve anatómiai elérést kizárjátok

2019. máj. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Idétlen vagy a szexben, érzéketlenűl tolod neki.

Előjáték kell sokáig vagy egyáltalán nem kíván, nem szeret a barátnőd.

2019. máj. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Alacsony barátnőm 150 cm magas


Akkor most magas vagy alacsony?? :D

2019. máj. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A hüvely méretének semmi köze a magassághoz. Nekem is átlagos méretem van, mégis volt nő akinek vadabb szexnél tövig tolva már fájdalmat okozott, van aki meg úgy élvezte a legjobban. Megfelelő előjáték és odafigyelés, és akkor nem fog "panaszkodni".... 29/F
2019. máj. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez butaság ! A barátnőm 162 cm , simán berakni neki a 20 as farkam és élvezi .
2019. máj. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Több 150 centi körüli nővel voltam, volt akinek sok volt a 18cm, volt aki imádta. Nem ezen múlik
2019. máj. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!