Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Ti mennyit várnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti mennyit várnátok egy lányra?

Figyelt kérdés
Adott egy lány, akibe beleszerettetek és elkezdődött köztetek egy kapcsolatnak nevezhető valami. Mennyi időt várnátok rá? Ha ő például nem akarja, hogy 1-2 hónapig a melléhez nyúljatok, tiszteletben tartanátok?

2019. máj. 8. 17:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván tiszteletben tartanám
2019. máj. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Én volt akire 2 évet vártam de megérte 👍
2019. máj. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
17%

Cicizésre max 1-1.5 hónapot, szexre max fel évet várnék

19F

2019. máj. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Dobnàm azonnal, csak jàtsza a fejét. Lehet hogy még félre is....
2019. máj. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Miért ha nem akarja akkor megerőszakolod ?
2019. máj. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
16%
Ez zsákbamacska,mert mi arra a biztositék hogy éveket vársz rá és megérte? Én 4 évet vártam egy lányra,utólag kiderült kár volt mert közben csalt valakivel,nekem meg azt mondta hogy ő nem olyan lány és neki nem megy olyan könnyen..Szóval nem szabad hinni a nőknek.
2019. máj. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Semmit na jó ha ott van valóba talán talán egy hetet
2019. máj. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
Kicsit furcsállanám, ha a 3. randin megkérne rá, hogy lécci most akkor egy 2 hónapig még ne érj hozzá a mellemhez. Nem azért mert mintha nem tudnék 2 hónapot várni rá, hanem mert nem érteném, hogy miért fekteti le ezt így előre és honnan tudja, hogy másfél hónap múlva is még túl korán lesz hozzá? Értem amit mondasz csak ezt ne így add elő :D Inkább mondd azt, hogy te szexuálisan kicsit gátlásos vagy ezért szeretnéd megkérni arra, hogy ezt tartsa tiszteletben és haladjatok lassan.
2019. máj. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
14%
16 percet...azt huss
2019. máj. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%

Akármennyit.

Nekem a szerelem nem holmi kínos várakozás a szexig.

2019. máj. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!