Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon hamar elélvezek amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hamar elélvezek amikor szexelünk mit tegyek hogy tovább bírjam? Nektek mennyi ido kell az orgazmushoz? 19L

Figyelt kérdés
Nagyon felizgat a barátom és mikor beteszi akkor már csak pár mp és orgazmusom van utána meg már rossz érzés ha hozzám ér. De olyan jó lenne ha tovább tudnánk szexelni nem csak pár percet
2019. máj. 8. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
én is elég hamar elélvezem de utána ő folytatja tovább kicsit én is érzékeny vagyok orgazmus után de nekem elszokott múlni lehet azért mert izgalmi állapotban maradok utána is
2019. máj. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fejezd be neki más úton, a következő körben tovább fogjátok bírni
2019. máj. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De jó neked... én meg alig élvezek el szex közben :(
2019. máj. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyakoroljatok.Jobban fogod bírni!
2019. máj. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyere szexelj velem. En is hamar elelvezek.
2019. máj. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bárcsak ilyen barátnőm lenne...
2019. máj. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ennyire nem, de én is hamar megyek el és utána nagyon érzékeny vagyok(bár régebben nem mostmár tudok utána is szexelni vele bár továbbra is kellemetlen).

Egyedül fejben tudom néha elterelni a gondolataim és azzal elhúzni, de nem mindig sikerül.

2019. máj. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!