Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Duci csajjal szexeltem tegnap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci csajjal szexeltem tegnap és eszméletlen jó volt. Minden duci csaj ilyen?

Figyelt kérdés
szex, duci

2019. máj. 9. 12:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%

4-es.

Hülyeséget írsz. Túlsúlyos vagyok

Simán szexeltem 11-12 centis péniszű pasival. És volt hogy még fájt is vele. Pedig a császáros szülés miatt lógós kötény hasam lett

Még sem okozott gond ott a behatolás.

2019. máj. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
96%
Én is husi vagyok(167 centihez kb 90 kiló), de párom 19 centis farka bőven tövig megy, néha még nagy is, ha durvulunk, fájni is tud néha. Nem tudom, hogy 130 kilós nőknél mi a helyzet, de nálam nem "vesz le" a méretből a hájam.
2019. máj. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem függ tőle.



Sőt, ha pl nem fogadja el a testét, akkor borzalmas. Ott csinálnád begerjedve, ő meg azzal van elfoglalva, hogy hogyan néz ki, meg takargatja magát

2019. máj. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is duci vagyok, a párom farka 16 cm és jó vastag. Szereti a testem, és pont jó a mérete nekem. Szóval azért nem a testalkat a fő szempont. :)
2019. máj. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
NEM testalkat függő
2019. máj. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is csak jó tapasztalataim vannak velük
2019. máj. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Voktam már 45 kilós démonnal, és elég kerekded fadarabbal is.


A top 3 élményemből nekem is van olyan ami duci csajhoz kapcsolódik, de szerintem ugyanúgy a személyiségük miatt van, és nem a testslkatuk.


Aki nem meri megfogni a farkat 50 kilosan, az ha elhizik sem lesz hirtelen más, aki meg nyitott, kísérletezgető, az egy fogyással nem fogja elfelejteni az addigi tudását.



Ez olyan kb mintha azt mondanád, hogy a testsúly befolyásolja, hogy mennyire jó matematikából.

2019. máj. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Egyik srác se hallott az eltérő hüvely nagyságról? Az, hogy annak a vékony csajnak nem megy be teljesen nem azt jelenti, hogy egyiknek se...
2019. máj. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
70%

Pf... volt egy jó élményed. Nagy ügy. (Bár inkább csak te hiszed azt...)

Utcán meg égő megfogni a kezét😀😀😀😀😀

Vedd el feleségül ha mered! Ja, hogy annyira mégsem volt jó...

2019. máj. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!