Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasik mikor gyorsan elmennek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik mikor gyorsan elmennek mindig azzal védekeznek, hogy ez tulajdonképpen bók mert ennyire izgató volt a nő. Kamu vagy valós szöveg lenne?

Figyelt kérdés
2019. máj. 9. 19:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Kamu. N
2019. máj. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem is. Ezt úgy hívják hogy kifogás F
2019. máj. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Igaz :)
2019. máj. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

kamu

ki voltak éhezve ennyi

bármilyen punciba hamar elmentek volna

2019. máj. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Mit kamu? Minél jobb a szex annál hamarabb elélvezek. Ilyen egyszerű, minél jobba élvezed a szexet annál jobban fel vagy izgulva ergo annál előbb jön az orgazmus. tényleg így van
2019. máj. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

különbség kell tenni a korai magömlés és ha valaki egyszer-egyszer hamar elmegy, mert ki van éhezve vagy túl szűk stb...

A korai magömlés egy betegség!

Ha meg valaki néha hamar megy el az az új partnernek, vagy a túlzott izgalomnak köszönhető

2019. máj. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hozzá állás kérdése.

Ha régebben volt utoljára nővel a csávó, és teljesen ráizgul, hogy punci punci, meg kapja és eldurran, noss ezesetben igaz az, hogy annyira izgató volt hogy elsült, és igaz az is hogy majdnem minden nő esetén - de lehet hogy minden nő esetén így lenne -

Véleményem szerint naivitás azt hinni hogy egyetlen nőnek szól, inkább nőiességnek szól. - és nem utolsó sörban ösztönös fajfentartási ösztön.


Csak hogy állítást cáfoljak, én nem szoktam védekezni, a párom tisztában van vele, hogy ilyen vagyok, és szokott ezzel visszaélni/gondoszkodni is, én nem szeretnék korán elsülni, ő viszont épp csak hogy nem süt el.

31F

2019. máj. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
Csak itt nagy a szájuk és a farkuk. A valóságban pár percig birják a 18 nak mondott 12 centisükkel. :)))
2019. máj. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8 ne sértegess, az enyém 7.
2019. máj. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Eddig volt h elhittem a pasinak, de most már tudom h csak kamuzott.


L

2019. máj. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!