Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi ideig tart egy "átlagos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tart egy "átlagos" szex?

Figyelt kérdés

Meddig tart szerintetek egy átlagos szex, önmagában a szex része és pluszban az előjátékot is beleértve?

Valamint szerintetek mennyi ideig tart az ideális szex? (már ha az nem egyenlő a számotokra átlagossal)

Nemet és kort is kérnék ha lehet.

28F


2019. máj. 9. 23:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A kérdés azért merült fel bennem mert a barátnőm legutóbb szex után megkérdezte, hogy mennyi ideig tartott (nem, nem aludt be rajtam... ) és hát őszintén nem tudtam volna megtippelni sem, hogy meddig tartott, mert rá figyeltem nem az idő múlására...
2019. máj. 9. 23:59
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
5 perc
2019. máj. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

-Az ideális szex addig tart amíg jól esik.

-Amíg mind a ketten ki nem elégülnek, legalább egyszer

Számszerűsíteni nem könnyű, 3 perctől 45 percig attól függ hanyadik menet. Én nem vonnék átlagot. Mindegyik különleges nekem :)

31F

2019. máj. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ideális szex addig tart, amíg mindkét fél el nem élvez legalább 1x
2019. máj. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

Változó. Nálunk fél óra és másfél óra közt szokott.

32/N

2019. máj. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Előjátékkal együtt:

ha bőven van idő, másnap nem kell dolgozni: 2-3 óra; Maga az aktus: 15-30 perc.

Ha nincs idő, vagy olyan helyen ahol nem lehet sokáig húzni, vagy hirtelen, spontán fellángolás: 10-15 perc, maga az aktus 1-3 perc.


Szóval ezzel nem lettél beljebb. NIncs olyan hogy optimális vagy jó vagy rossz.

Ha mindkettőtöknek jó akkor bármennyi.

2019. máj. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mármint az egész szexuális együttlét vagy egyetlen aktus? Mert egy aktus előjátékkal együtt kőrülbelül 20-30 perc, de ha az egész együttlétet vesszük, akkor az akár 6-7 órán keresztül is tarthat ölelkezős beszélgetős szünetekkel. Igazság szerint ezt szeretem a legjobban, mert ilyenkor teljesen el tudsz veszni a másikban, hihetetlen boldogság az egész.
2019. máj. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5-30 perc
2019. máj. 10. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25 perc után már unatkozom :D
2019. máj. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát én az exemmel 2 órát csináltuk általában. Ebből volt az aktus simán 1 óra is. Jól bírta nagyon és hála istennek én is jól bírom. ;)

18N

2019. máj. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!