Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Mi a különbség egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mi a különbség egy átlagos szex és egy nagyon jó szex között?

Figyelt kérdés

Aki már volt olyan pasival akivel nem volt olyan jó a szex és volt olyan akivel nagyon jó volt. Mi volt más? Mit csinált másképp a pasi? Mi volt a különbség?

Értelmes válaszokat szeretnék! Köszönöm!



2019. márc. 26. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Nekem a nagyon jó szex változatos,mondjuk kölcsönösen ki mit szeretne,van benne minden amit csak el lehet képzelni,tabuk nélküli.

Aki mellett önmaga lehet az ember,nem kell szégyenlősködnie.

Akivel nem volt olyan jó,ő rendszeresen azt várta én csináljak mindent.

Ő meg csak feküdt,nem voltak elképzelései,unalmas volt mindig ugyanaz!

2019. márc. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%

Egy átlagos szexnél meg van az orgazmus de semmi extra. Egy nagyon jó szex után pedig ha felkelek akkor esek is egyből össze. :D

18L

2019. márc. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az átlagos csak megvolt

A nagyon jót megemlegetem...

25N

2019. márc. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az átlagosnál aza sz érzésed van, hogy ez is megvót, na lapozzunk.

A nagyon jó után zsibbad a méhem,kifekszem mint egy béka, és csak percek múlva vagyok újra észnél :)

2019. márc. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mit csinál másképp?
2019. márc. 26. 17:23
 6/12 anonim ***** válasza:
Akivel nagyon jó volt, abba szerelmes voltam + az előjátékban nagyon erős volt .
2019. márc. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Fiatallányka ***** válasza:

Ugyanazt tudnám írni mint a 2es válaszoló


Arra pedig hogy mit csinál másképp akivel nagyon jó:

Figyel a testem minden rezdülésére, már azt is egyértelműen élvezni ha nekem jó és változatos pózokkal, új ötletekkel áll elő.

2019. márc. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem is értem ezt a dolgot, eddig mindegyik nőnél remegett a lábuk szex után... Hogy is lehetne csak "átlagos"? Mindent bele kell adni minden egyes alkalommal :)


26F

2019. márc. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egy átlagos szexnél megtörténik az aktus de semmi extra érzést nem vállt ki belőlem utána.


Egy nagyon jó szex közben magamnál sem vagyok teljesen, és utána csak kapkodom a levegőt és fel sem tudok állni.

2019. márc. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Én a kérdésben arra lennék igazán kíváncsi, hogy a pasi mit csinál másképp egy átlagos szex és egy nagyon jó szex közben?
2019. márc. 27. 08:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!