Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak hogy ne legyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne legyen szégyenlős a barátnőm?

Figyelt kérdés

Nagyon zavarban van amikor nincs rajta a bugyi. Emiatt nem is nedvesedik be rendesen hogy szexelni tudjunk.

Nagyon sokat dicserem a testét. Beszéltem vele erről és az a baja hogy saláta puncija van. De már sokszor elmondtam neki hogy nekem nagyon tetszik meg szerintem teljesen mindegy hogy milyen ugyan olyan szép mindegyik.

Már nem tudom mit mondhatnék neki még hogy megnyugodjon.


2019. máj. 10. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Simogasd, nyalogasd, és így győzd meg róla, hogy tökéletesen meg vagy vele elégedve :).
2019. máj. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vaagy, izgasd úgy, hogy rajta a bugyi! Akkor nedvesedik neki, nem?
2019. máj. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az jutott eszembe, hogy akkor totyogósra izgasd a bugyijában...ha ez sem segít, akkor ne számíts sok jóra az életben tőle, ami a szexualitást illeti. Szerintem már ez önmagában is elég nagy gáz 🤔
2019. máj. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
...tocsogósra....😁
2019. máj. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem , ne akkor mond el neki hogy mennyire tetszik amikor meglátod. Hanem szavakkal probald meg epiteni az onbizalmat. Dicserd meg tobbszor hogy imadod, es soha nem valtoztatnal rajta meg hasonlok. Legalabb is nekem sokat segitett. En ugyanezzel a problemaval kuzdottem , mint a baratnod. Ezt sajat magaban kell neki helyre tenni es elfogadni , te ebbe csak segiteni tudod hogy onbizalmat adsz . Kitartas ! Tudom nem egyszeru !
2019. máj. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg rávenni, hogy menjetek el egy nudista strandra.
2019. máj. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!