Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik hogy reagálnátok arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik hogy reagálnátok arra ha a barátnőtök, olyan társaságba keveredne hogy már nem ő lenne a "legjobb csaj" közöttük?

Figyelt kérdés

Illetve csajok ezt hogy élnétek meg?

Ha voltatok már ilyen helyzetbe légyszives írjátok le, akár privibe is.


2019. máj. 10. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinél van szebb,jobb okosabb,csinosabb

De Egyetlen csak egy van

És szerintem ha valaki szereti a párját számára Ő No.1

Nem egyszer voltam ilyen helyzetben én pl ki is tárgyaltam az akkori párjaimmal hogy ez a csaj milyen szép ,milyen formás stb.

Mindent a szemnek semmit a kéznek

Bár nyitott személyiség vagyok 3as-ban benne vagyok 2N 1F felállásban.

Megbízom a párjaimban,Ha ez nem így lenne nem lennék együtt olyannal akiben nem bízok.

Meg úgy vagyok vele hogy akit Vinni lehet azt viszik is. Ha még ott elviszik akkor üsse kavics az a pasi annyit is ért Találok én jobbat is ...

Feleslegesen nem hergelem magam. Persze nem esne jól de túl rövid az élet hogy bánatomban emésszem magam. Az élet nem áll meg megy tovább és nekem is folytatnom kell az utamat egy újratervezéssel. És ennyi . Nem szabad rágörcsölni dolgokra mert csak bevonzod a rosszat a negatívat és egy rakás szerencsétlenség lesz az életed.

25N

2019. máj. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm a barátnőm. Ez mit sem változtatna rajta :).
2019. máj. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
A volt barátnőm volt legjobb barátnője jobban nézett ki nála. Csak mellette egy nyomorék volt. Nem csoda, hogy senkinek sem kell a mai napig.
2019. máj. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hat a bizalom es a szeretet a szemeiben nekem a legvonzobba teszik. Nem minden a szepseg.
2019. máj. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!