Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez szerintetek is nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek is nagyon megalázó?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem, hogy ez egy BDSM-jellegű kapcsolat, bár nem túl komoly. Azt akarja tőlem a dom-om, hogy írjak rá lányokra online, és "szervezzem be" őket neki. Megmondtam neki, hogy nem akarom mert ezt megalázónak érzem (nem jó értelemben). Azt mondta, hogy vagy megcsinálom, vagy azzal büntet, hogy nem keres egy darabig. Nyilván az utóbbit választottam. De annyira rosszul esik, és most úgy érzem, hogy nem vagyok elég jó vagy érdekes. Nekem ez a limit de nem érdekli. Egyébként a lány akire rá kellene írnom ugyanaz a típus, mint én, de kevésbé vonzó (ezzel nem fényezni akarom magam). Nem értem, mire jó ez. Felőlem lehet másokkal, ha akar, de akkor miért hagy ki belőle?

2019. máj. 10. 17:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%
Jó ég. Ti aztán betegek vagytok 😂
2019. máj. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Túl sok történetet olvasott és nem látja a lényegét, hogy egy BDSM kapcsolat is arról szól, hogy az mindkét félnek jó legyen. Persze vannak olyan hülyék, akik még azt is élvezik, ha kihasználják őket, akár anyagilag is, és sajnos erre sok lány rá is ugrott, dominának adva ki magát, de ettől függetlenül egy ilyen kapcsolat nem erről kell hogy szóljon. Szerintem keress egy érettebb pasit, aki mint nőt is tiszteletben tart, nem csak kihasználni akar.
2019. máj. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ő talált meg engem a neten keresztül (reddit).
2019. máj. 10. 17:27
 4/19 anonim ***** válasza:
2%

Nem az alázás a BDSM lényege?


Lehetséges, hogy csak felültél a divatnak, de amúgy nincsenek is ilyen vágyaid?

2019. máj. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
24%

Ha ezt nem akarod, keress másikat.


Tényleg, ebben a "kapcsolatban" miket csináltatok?

2019. máj. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#3 én is úgy érzem, hogy ez valami hülye fantázia amit kitalált és képtelen elfogadni, hogy ez nekem nem oké, mert ezt ellenszegülésnek veszi és mindenképp irányítani akar. De mindenkinek vannak határai. Szex terén nagyon sok mindenben benne vagyok, azt is szeretem, ha megaláznak, de nem így.
2019. máj. 10. 17:32
 7/19 A kérdező kommentje:

Szeretem, ha megütnek, fojtogatnak, megerőszakolnak (nyilván úgy, hogy megegyeztünk, nem pedig igazi erőszak). Azt is szeretem, ha rákényszerítenek dolgokra. Kb minden ami itt van [link]


Ez viszont zavar, és nagyon fájdalmasnak élem meg.

2019. máj. 10. 17:36
 8/19 anonim ***** válasza:
84%

Jézusom...

Ez nem is tartozik a Bdsm-hez. Jól döntöttél h nem mentél ebbe bele. Azt hittem h úgy lenne h neked kell felszedni magatoknak egy csajt, és utána hármasban lennétek, de így h neki szedj fel ez elég gáz.


Oldja meg magának a nő ügyeit, ne ilyenekre használjon téged, hanem arra amit te is élvezel.


L

2019. máj. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%

Sose nyitok meg több ilyen linket.

Ez rémes!

Ez egyszerű erőszak, és kicsit se élvezi, különben nem sírnának és próbálnának ellenállni.

2019. máj. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én is szoktam sírni közben. Attól még akarom.
2019. máj. 10. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!