Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez szerintetek is nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek is nagyon megalázó?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem, hogy ez egy BDSM-jellegű kapcsolat, bár nem túl komoly. Azt akarja tőlem a dom-om, hogy írjak rá lányokra online, és "szervezzem be" őket neki. Megmondtam neki, hogy nem akarom mert ezt megalázónak érzem (nem jó értelemben). Azt mondta, hogy vagy megcsinálom, vagy azzal büntet, hogy nem keres egy darabig. Nyilván az utóbbit választottam. De annyira rosszul esik, és most úgy érzem, hogy nem vagyok elég jó vagy érdekes. Nekem ez a limit de nem érdekli. Egyébként a lány akire rá kellene írnom ugyanaz a típus, mint én, de kevésbé vonzó (ezzel nem fényezni akarom magam). Nem értem, mire jó ez. Felőlem lehet másokkal, ha akar, de akkor miért hagy ki belőle?

2019. máj. 10. 17:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%
A pasid nem dom hanem egy szimpla gerinctelen pö cs.
2019. máj. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
80%

Hülye a,pasid a BDSM nem így működik..

25N

2019. máj. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
3%

Ez nem BDSM te kis h.lye.

Az ilyen sz..házi ganék miatt fél már mindenki ettől a szubkultúrától!

Ne nevettesd ki magad ezzel az emberrel! Még ezek után ragaszkodsz hozzá?

Ennek a vége a temető lesz ha nem vigyázol te kis sz....csétlen hü..e.

2019. máj. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 kamugyrosz ***** válasza:
17%

Azt a rohadt

Épp kérdezni akartam h mi az a BDSM de ez a link lol

Brutal és ez kajra megalázó ma nemazert

2019. máj. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
77%
ki ne nyisd a btk-t, mielőtt itt lapslockkal kiabálsz....
2019. máj. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
5%

Egy ilyen csajt én is bevállalnék magam mellé :D

(Mármint én nem kérnék ilyet, a többi részére gondoltam....)

22f

2019. máj. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
35%

Nos attól, hogy BDSM kapcsolatban vagytok, még nem kellene így lennie. Szerintem a BDSM annyiban különbözik a vanillától, hogy a szexuális élményeket intenzívebben éljük meg benne. A párod vágya nem beteges, igen megalázó, de.....! Jogodban áll ezt megtagadni. Neked is vannak határaid, s ezt feszegetni ugyan lehet, esetleg kell, de nem így. Szerintem a pasinál zavarok lehetnek, talán önértékelési!? Én a kilépést támogatom. Rendben. Rosszul érzed magad miatta, de......!!!!!!

1. A szub lányok nagyon értékesek, így hamarabb találsz te párt mint ő. Keresettek vagytok.

2.Attól hogy BDSM, attól még párkapcsolati szinten normális a dolog. Nemcsak te az övé, de fordítva is.

2019. máj. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
78%

Mindent elmondtak előttem.

Az a pasi semmiféle dom, csak egy szemét, önző, nárciszikus barom. Egy dom azzal kezdené, hogy neked mik a határaid, vágyaid, és ezt hogy éljétek meg ketten, magatok között, mindkettőtök közös örömére. Ehhez képest csak az érdekli, hogy felhajtóként kihasználjon. Ennyi erővel bányába is küldhetne dolgozni, és ráfogná, hogy ez is megalázó, tehát neked ezt élvezned kellene.

2019. máj. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
32%

Közben megnéztem a linket, amire hivatkoztál.

Én szadistaként aposztrofálom magam, de....! A videón látható dolgokat én nem tenném meg veled! A bakancsan rugdosást kiváltanám fenekeléssel, korbácsolással. Visszatérve az eredeti kérdésre, az a kapcsolat úgy nem működik szerintem.

2019. máj. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!