Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nyomják oda a feneküket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyomják oda a feneküket a nők a péniszemhez?

Figyelt kérdés
Sokszor előfordul velem, hogy mondjuk buliban tánc közben erősen oda préselik a lányok a feneküket a péniszemhez. Ez még önmagában nem gyanús, de simán iszogatás közben is volt már ilyen. Meg egyik osztálytársam anno a liftben, pedig nem voltak sokan benne, hogy ilyen erősen oda kelljen simulnia. Félre értés ne essen, nekem kifejezetten bejön a dolog, nem picsogok én itt, hogy szexuális zaklatás, meg miegymás, csak érdekelne, hogy ezt miért csinálhatják. Így akarnak méretet venni “diszkréten” vagy mi?
2019. máj. 11. 07:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Méretet venni így nem lehet. A seggünkkel nem tudunk tapogatni. Csak fel akarnak izgatni, mert az vicces.
2019. máj. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Legalábbis szerintük. Felnőtt nő nem nagyon csinál ilyet, csak ha szexet akar.
2019. máj. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az tény, hogy ilyen 20 év körüliek csinálják.
2019. máj. 11. 08:18
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejönnek, kapd el őket!
2019. máj. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Ruhán keresztül nem sok mindent lehet érezni, inkább a felizgatás a lényeg. Mi lányok szeretük játszadozni, a terepet pedig a férfi reakciójából mérjük fel. Mondjuk ahhoz elég bevállalósnak kell lenni, hogy egy idegennel ezt megcsináld, én csak a páromat szoktam így "piszkálni" nyilvános helyen.

Egyébként nem a szó teljes értelmében vicces, izgató és szórakozató egyben a tudat, hogy ha nem fejezed be ott helyben szétszed a pasi.

2019. máj. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez is azzal működik akivel ismeritek egymást, flörtölgettek és egyszer csak csinál egy ilyet hogy jelezzen, de idegen csajtól, akivel kémia sincs?
2019. máj. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9%

Megjelölik a dolgokat, ezzel a saját territóriumukat alakítják ki. Teljesen normális viselkedés: hiszen minden az övék!

Nem kell aggódni a "jelölő váladék" miatt, nincs színe, nem érzed a szagát, nem büdös, csak más lányok érzik meg.


Szóval mint a nyulaknál. Csak azoknak az álluknál vannak a mirigyek

2019. máj. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó tud marhaságokat írni, hogy az embernek olyan érzése van hogy hozd az ásót.....
2019. máj. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Még régebben ottalvós hétvégi iszogatós nyaraláson részegen elkezdtem helikopterezni az erkélyen, amit azóta is rendszeresen vissza hallok, ennek lehet köze a dologhoz? Addig nem tapasztaltam ilyet.
2019. máj. 11. 09:28
 10/10 anonim ***** válasza:
A #7-es hsz-ről egy természetfilm jutott valamiért eszembe, ahol a narrátor tárgyilagosan közli, hogy az antilopok a szavannán mit és miért csinálnak.
2019. máj. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!