Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes elmenni így prostihoz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes elmenni így prostihoz?

Figyelt kérdés
Korai magömlésem van, érdemes így is elmenni valamilyen lányhoz, vagy úgyse lesz megértő és kidob amint elmentem?
2019. máj. 11. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem
2019. máj. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem. Ha kifizetsz pl. egy órát, kétlem, hogy kidobna 5 perc után, főleg ha előre tisztázod vele, mire számíthat.
2019. máj. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Úgy van, hogy 30 percben 1 elélvezés van benne, 1 órában pedig 2. Nah most ezzel az a baj, hogy ha ez a kettő bekövetkezik 10 perc alatt, lehet sőt biztos mondani fogja, hogy vége a dolognak.
2019. máj. 11. 14:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem minden lány igy csinálja, megkell beszélni telefonon :)
2019. máj. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Írtam és beszéltem is sok lánnyal, sajnos mindenki ugyan azt mondta, hogy 30 percben 1 aktus, egy órában pedig 2 aktus fér bele. Ezek szerint az ember nem is időre megy, hanem addig ameddig bírja. Én abban a rossz helyzetben vagyok, hogy az első az kb. 1-2 perc. de a 2. már lehet 10-15-20 perc is akár.
2019. máj. 11. 15:48
 6/9 A kérdező kommentje:
De akkor meg kifizettem 1 órát azt lehet az izgalom miatt 2x elmegyek 10 percen belül. Ez itt a gond
2019. máj. 11. 15:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Most őszintén, mi veszteni valód van?


Vagy ennyire sok pénz neked az a 15-20 ezer forint, hogy egy próbát nem ér meg?

2019. máj. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát kérdező, én pedig eddig csak olyannál voltam, akinél nem volt élvezési limit, holott nekem ez nem is fontos szempont...

Amúgy egy csomóan írják már a leírásban is, hogy náluk korlátlan élvezés van.

Viszont abban is biztos vagyok, hogy sokaknál akiknél nem így van, telefonon azokkal is megbeszélhető (akár).

De érdemes az értékeléseket is olvasgatni, mert ha sokan írják, pl. hogy többször élveztek el, tovább maradtak, stb. akkor az valszeg igaz...


Most így megnyítottam pár random profilt, s bár nekem nem tetszenek, de sok értékelésük van, bevállalósak és korlátlan élvezés van náluk, pl. Rubi és Alina... Luna.

Ezek mind Budapestiek, tessék normálisan keresgélni!

2019. máj. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem járok prostihoz, de szerintem ezt előre lehet tisztázni. Én mondjuk egyszer elmegyek, aztán órákig nem is kívanom, úgyhogy nekem a prostizás nem lenne célszerű.

Amúgy ha az első félórában elmész kétszer, akkor mi a fenét akarsz még az egy órából hátralévő időben csinálni? Kétszer élvezel, lezuhanyzol és mész haza. Vagy ölelkezve, egymást babusgatva akarsz ott feküdni a lánnyal? Ő nem a barátnőd, hanem egy szolgáltató.

Tisztázd előre a feltételeket.

2019. máj. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!