Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Számotokra mennyire volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra mennyire volt meghatározó az első szex? Mennyire volt/van kihatással a mostani életetekre?

Figyelt kérdés
(Nagyon sokan mondják hogy az első szex nagyon meghatározó, vagyis én ezt hallottam.)
2019. máj. 11. 16:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. 31F
2019. máj. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire, szerintem ez túl van gondolva!


Az lehet max a rossz ha valaki nagyon fiatalon veszti el és megbánja, vagy nem volt elég érett hozzá. De ha valaki már éretten veszti el akkor nem lehet tőle gond, mert azért csinálta mert akarta.

Jah meg ha megerőszakolnak egy lányt és úgy veszti el az is rossz, de te gondolom nem erre gondoltál.


22f

2019. máj. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

Én úgy tapasztaltam,hogy valamilyen szinten tényleg meghatározó. Az elsőre szerzett szexuális tapasztalat nyílván befolyásolja az embert a továbbiakban. Nekem nem volt kifejezetten tökéletes az első,igazából csak azért mert gátlásos voltam és a behatolás eléggé fájt,de mivel olyan emberrel volt,akit szerettem,így végülis élveztem és a továbbiakban sem tartottam tőle. Simán előfordul amúgy,hogy olyasvalakik,akiket erre rákényszerítettek,vagy nem gondolták teljesen át,megbánták ezt és rossz emlékekkel gyarapodtak csak,úgyhogy érthető hogy a továbbiakban tartani fognak tőle valamilyen szinten.

19/L

2019. máj. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
29%
Nekem nem volt jó. Gyorsan történt, ráadásul nálam tapasztaltabb volt a lány is, így úgy éreztem, hogy felsültem mert hamar elmentem
2019. máj. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mivel a lányok alapvetően másképp gondolkoznak a szexről, inkább nekik meghatározó egy jó, vagy rossz élmény.
2019. máj. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
46%

Nekem az volt.

F.

2019. máj. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Lány vagyok. Azért voltam kíváncsi mert én 1 éve elvesztettem és a fiú csak kihasznált. Azóta nem nagyon tudok arra gondolni hogy valaki úgy igazán szerelemből közeledne hozzám és ne csak kihasználjon.

Még jöhetnek válaszok. :)

Köszi az eddigieket.

2019. máj. 11. 16:15
 8/17 anonim ***** válasza:
29%

Nemierőszak

Sose élveztem az aktus

Behatoláskor görcsös vagyok mai napig..


Inkább csinálom kézzel... szájjal...

Csak ne keljen elviselni azt a kínt.

2019. máj. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Persze meghatározó, de nem annyira mint amennyire néhányan mondják szerintem. Tehát nem marad köztetek örök kötelék, nem fogsz egy életre véglegesen beleszeretni, és nem fog minden következő partnereddel folytatott aktus közben eszedbe jutni. Engem anno még ezekkel az érvekkel traktáltak, és sok időbe telt, hogy rajöjjek, hogy nem így működnek a dolgok .
2019. máj. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem igazán volt meghatározó. Nem volt szerelem az életemben akkoriban. Minek várjak évekig? Ha a nagy szerelmemmel akartam volna elveszíteni akkor még most 22 évesen is csak várnék h egyáltalán megismerjem. Nyilván nem egy szórakozóhely budijában kell elveszíteni. Én 16 évesen kellemesen elvesztettem. Élvezem és szeretem is a szex minden részét :) 22/N
2019. máj. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!