Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Ti mit szerettek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ti mit szerettek, hogyan nyalnak titeket?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen a jó nyalás? Tudtok ajánlani technikákat?
2019. máj. 12. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha lány csinálja. Pasi még nem nyalt jól.
2019. máj. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Elsővel értek egyet.
2019. máj. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Buuzik.
2019. máj. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ismerem az érzést, azt is tapasztalatból tudom, hogy meleg férfiak jobban szopnak, vágom ezt. De ez most vészhelyzet
2019. máj. 12. 17:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt ha a csiklómon köröz a nyelvével, van egy bizonyos pont, amit ha eltalál valaki, rögtön élvezek. De persze mindezt úgy, hogy ne csak arra koncentráljon, mert nem akarok 2 perc alatt elélvezni. Jó ha mellette a hüvelyembe is belenyal és az egész puncimon végig, ha pedig ujjaz is kozben néha, amíg a csiklómnál van, az még istenibb. De akkor izgulok fel leginkább, ha ezek mellett simogatja és szorítja a csipőm, fenekem, hasam és látom, hogy szinte fel akar falni ;)

23 L

2019. máj. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ez is olyan, hogy mindenki mást szeret.

Én leginkább azt, ha szenvedélyes. Ez alatt nem gyors tempót értek, inkább lassút és érzékit, a szenvedélye pedig abban nyilvánul meg, hogy a férfi szereti amit csinál, még jobb ha fel is izgul tőle. Mélyen belenyal és elidőz. Teljes felületén kényezteti a puncimat. Ha a csiklómhoz ér, akkor azt nem a nyelve hegyével, hanem a nyelve egész felszínével teszi, mert az előbbi esetén túl érzékeny lehet. De a csikló és a hüvely körül mehet a hegyével is. Azt sem bánom, ha az ujját is belém dugja és azt mozgatva nyal tovább, de ez inkább a "vége" felé, amikor már ellazultam. Ja igen és az sem mindegy, hogy kezdesz bele. Legyen meg hozzá a nyugalmas körülmény, tudjon a lány (ha úgy érzi), hangosan felnyögni (pl kettesben legyetek), biztosítsd arról, hogy nem kell semmit szégyelnie. Mindenekelőtt pedig izgasd fel más módokon: szavakkal, csókkal, érintéssel, lassú vetkőztetéssel... A legfontosabb pedig: ne siess! Ha azt érzi, hogy "jaj de sokáig tart elélveznem", akkor teljesen befeszül, és onnan nem is fog menni neki. Fontos, hogy tudja, hogy mindegy mennyi idő, nyugodtan lazuljon el, és csak koncentráljon az érzésre.

Nálam ez a tökéletes nyálas és annak körülményei. Őszinte leszek... Hiába mondtam már el ezt előző párkapcsolataimban, valahogy sosem értett meg senki. Szóval... Tanulni mindig jó, főleg ha akarattal társul.

Hajrá!

22N

2019. máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kb ez jó
2019. máj. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Ez sokat segített
2019. máj. 13. 00:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha jol csinálják akkor igen
2019. máj. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!