Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gáz, mennyire okozhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, mennyire okozhat problémát ha imádom ha egy lány ki van rúzsozva?

Figyelt kérdés

Bárhol meglátok egy akár idősebb nőt aki ki van rúzsozva, az engem felizgat. Mennyire fog ez problémát okozni a jövőben? Titeket zavar ha egy férfi nagyon vonzódik a rúzsos ajkú nőkhöz?

F



2019. ápr. 30. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugyanúgy levegőnek néznek teged, mintha nem vonzódnál a ruzshoz.
2019. ápr. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nem lesz ebből gond. Egy szép rúzsos száj szép színnel nekem is tetszik. F
2019. máj. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mégis milyen problémát okozhatna szerinted? Kíváncsi volnék milyen hatalmas katasztrófától tartasz
2019. máj. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő szándékú kommentedet. Túlságosan befolyásolható vagyok ezáltal.
2019. máj. 16. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!